Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

TOP TRANSFERS LATVIJA

CHEAP TRANFER

Transfēra pakalpojumus Latvijā un Baltijas valstīs

+371 27255552 INFO@8887.LV

Transfēra pakalpojumi

Plānojot ceļojumu, nozīme ir katram sīkumam – arī savlaicīgai nokļūšanai lidostā, ostā, stacijā vai citā galamērķī. Lai arī daudzi šim mērķim izmanto personīgo automašīnu, tomēr dažādu iemeslu dēļ dažkārt var nākties meklēt citus risinājumus, piemēram, taksometra pakalpojumus vai  autobusus, kas ved attiecīgajā maršrutā. Tomēr līdzās šīm iespējām pastāv vēl kāds variants – transfēri. Tas nozīmē, ka brauciens tiek organizēts individuāli – ņemot vērā klienta vajadzības un vēlmes.

Transfēra izmantošanai ir vairākas priekšrocības:

 • Tas ir daudz ērtāk, jo brauciens tiek organizēts ar vajadzībām atbilstošu mikroautobusu – tajā vietas pietiks visiem ceļojuma dalībniekiem, kā arī viņu bagāžai;
 • Nav jāpielāgojas sabiedriskā vai īpaši organizētā transporta maršrutam un kursēšanas grafikam – izmantojot transfēra pakalpojumus, Jūs norādītajā galamērķī nokļūsiet tieši tad, kad Jums nepieciešams;
 • Atšķirībā no taksometra pakalpojumiem, kuru izmaksas atkarīgas no ceļā pavadītā laika un citiem aspektiem, transfēri pieejami par iepriekš noteiktu samaksu. Tādā veidā iespējams daudz precīzāk plānot ceļojuma izmaksas un arī mazināt satraukumu par iespējamiem papildu tēriņiem;
 • Nav nepieciešams domāt par personīgā transportlīdzekļa novietošanu, stāvvietas  izmantošanas nosacījumiem un izmaksām – izmantojot transfēra pakalpojumus, bez lieka stresa un kavēšanās nokļūsiet vajadzīgā galapunktā.

Transfēra pakalpojumi visbiežāk tiek izmantoti, lai nokļūtu uz vai no lidostas, ostas, stacijas. Taču tā ir arī laba iespēja, ja jāsagaida ierodamies viesi – ja Jums pašiem nav laiks vai iespēja sagaidīt viesus un parūpēties par piemērotu transportu, šāda veida pakalpojums var būt ļoti noderīgs. Šoferis palīdzēs gan pārnest bagāžu, gan arī aizgādās pasažierus uz viesnīcu vai citu noteikto galamērķi.

X10 transfēra pakalpojumi

Rūpējoties par klientu vajadzībām, piedāvājam arī transfēra pakalpojumus. Pasažieru pārvadājumus organizējam ar komfortabliem un ietilpīgiem mikroautobusiem, kuri pielāgoti individuālām vajadzībām – ņemot vērā pasažieru skaitu, bagāžas apmērus un citus aspektus.

Transfēri ir ērts risinājums, kā nokļūt vajadzīgajā galamērķī. Turklāt šādam pakalpojumam ir paredzamas izmaksas – piesakot šo pakalpojumus, saņemsiet noteiktu cenas piedāvājumu, kas paliks nemainīgs, neatkarīgi no ceļā pavadītā laika vai citiem apstākļiem.

Izmantojiet X10 TRANFĒRI pakalpojumus un ceļā jūtaties droši – visi mūsu mikroautobusi ir lieliskā tehniskā kārtībā, un tos vada pieredzējuši šoferi.

Piesakiet pakalpojumu savlaicīgi – mēs parūpēsimies par pārējo!

Transporta pakalpojumus ar šoferi dažādu pasākumu rīkošanai

+371 27255552

Mūsu modernais autoparks ļauj mums sniegt jebkurus biznesa un privāto klientu auto nomas pakalpojumus. Mūsu zvanu centrs un klientu apkalpošanas dienests ir pieejams 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Mēs parūpēsimies, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas neatkarīgi no tā, kur jūs pasūtīsiet transportu.

KONFERENCE
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
OFICIĀLIE APMEKLĒJUMI 
SPORTA PASĀKUMI
FILMU TRANSPORTĒŠANA
KĀZAS
SVĒTKU PASĀKUMI
KONCERTI

Mūsu autoparks Mēs piedāvājam profesionālus biznesa un premium klases auto nomas pakalpojumus

Premium klases auto noma

nformācija šajā tīmekļa vietnē (modeļi, cenas, nosacījumi u. c.) ir tikai norādes, un tā var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu visus nomas noteikumus un nosacījumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Šofera pakalpojumi: priekšrocības.

Grezna automašīna jūsu svinībām vai kāzām.

Neapgrūtiniet sevi ar liekam raizēm jūsu īpašajā dienā. Gluži pretēji, apvelciet sevi ar komfortu. Kas gan var būt jaukāks par personīgu šoferi ar elegantu, šiku automašīnu uz dzimšanas dienu, saviesīgu pasākumu vai kāzām!

Nepārspējams komforts

Prestižie automobiļi ar ērtiem sēdekļiem nodrošina patīkamu, relaksējošu, drošu un baudpilnu braucienu. Prestižu un luksusa automobiļu noma ir kas vairāk nekā tikai nokļūšana no vienas vietas uz citu. Tas nozīmē, ka jūsu ceļojums būs īpašs no sākuma līdz beigām. Mēs piemeklēsim prestižu auto, lai tas perfekti atbilstu jūsu tēlam un pasākumam.

Kvalificēti autovadītāji

Neatkarīgi no tā, vai rīkojat svinīgu ballīti banketu zālē, rezervējat galdiņu restorānā vai plānojat ballēties naktsklubā, jums būs nepieciešams kompetents autovadītājs. Viņš nodrošinās jūsu punktualitāti, saplānos maršrutu, nodrošinās visas nepieciešamās pieturas ceļā un būs gatavs pēkšņām izmaiņām ceļā.

Atstājiet iespaidu

Prestižs automobilis ir daļa no jūsu tēla. Šofera un augstākās klases automašīnas noma sev vai savam klientam ir lielisks žests, kas nodrošinās jūsu profesionālo tēlu. Jūsu biznesa partneri novērtēs jūsu izrādīto uzmanību un komfortu. Mēs sagaidīsim jūs vai jūsu klientus lidostā, nogādāsim viņu bagāžu, nodrošināsim komfortu ceļojuma laikā, mūsu nevainojami tīrajās automašīnās ir wifi, ūdens, tālruņa lādētāji un citas patīkamas nianses.

Auto noma kāzām

Mīlestībā un biznesā pirmais iespaids ir vissvarīgākais! Runājot par romantiku, luksusa automašīnas noma ar vai bez vadītāja jūsu kāzu dienā ir vienkārši neizbēgama!

Plānojot kāzas, darāmo darbu saraksts ir milzīgs. Neatkarīgi no tā, vai visu plānojat pats vai ar profesionāļu palīdzību, bezgalīgi organizatoriski sīkumi var novērst jūsu uzmanību no pasākuma baudīšanas.

Pareiza eleganta automašīna ir neatņemama jūsu kāzu tēla sastāvdaļa, tāpat kā jūsu šiks uzvalks un jūsu līgavas žilbinošā kleita. Kāzas un medusmēneša auto paliks jūsu atmiņā, profesionālās fotogrāfijās un video uz visiem laikiem!

Neaizmirstiet, ka tā ir jūsu diena – jums ir jāpriecājas! Ja vēlaties atbrīvoties no transportēšanās raizēm, jums būs nepieciešams pieredzējis šoferis, kurš zina, kā vadīt luksusa automašīnu. Tikai iedomājieties! Uz svinībām jūs ieradīsieties nevainojamā melnā automašīnā, kuru mēs īpaši jums izrotāsim un kuru vadīs tikpat elegants šoferis.

X10 parūpēsies par visu – mēs kopā ar floristu un dizaineri izrotāsim automašīnu, sagaidīsim jūs īstajā laikā, īstajā vietā, autovadītājs jūs gaidīs tik ilgi, cik būs nepieciešams, un apstāsies skaistās vietās, lai uzņemtu foto un video.
Transporta noma kāzām rada daudz praktisku priekšrocību, tostarp jūs varat nodrošināt savu viesu drošību un komfortu, kā arī pārliecināties, ka visi ieradīsies laicīgi. Jums nebūs jāuztraucas par to, ka kādam no ģimenes locekļiem būs jāved viesi uz svinību vietu vai jāmēģina izsaukt parasts taksometrs, kas varētu nebūt piemērots šim notikumam.

Turklāt braukt ar luksusa automašīnu ir prieks, tāpēc, ja jums patīk braukt pašam vai vēlaties aizbēgt kopā ar līgavu, X10 piedāvā arī automašīnu nomu bez šofera.

Ikdienas transfēri, biznesa, atpūtas un VIP auto pakalpojumi: tas ir vienkārši!

Ikdienas transfēra pakalpojumi

Kā vienkārši un viegli ir atrisināt darbinieku ikdienas pārvadājumu uz darbu un no darba? Ja meklējat ērtu alternatīvu vietējiem taksometru pakalpojumiem, tad premium klases auto noma ar šoferi ir īstais risinājums. Tas ir drošāk, ērtāk un komfortablāk nekā taksometrs. Premium klases auto nomas parks piedāvā jaunus, respektablu automašīnu modeļus ar vai bez vadītāja, kas paredzēti braucieniem no lidostas un uz lidostu, no darba un tikšanās, kā arī pa visu pilsētu. Šādas automašīnas vadītājs ir ļoti pieredzējis, īpaši apmācīts darbam ar klientiem, elegants un pieklājīgs.

X10 autoparks sastāv no biznesa klases automašīnām un reprezentatīviem miniveniem. Turklāt cenu politika ir pietiekami elastīga, lai piedāvātu klientiem efektīvus un izdevīgus transporta risinājumus ar diennakts klientu atbalstu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir nepieciešams nodrošināt transportu saviem kolēģiem vai darbiniekiem ilgākā laika posmā. Vien ļaujiet profesionāļiem pielāgoties jūsu biznesa grafikam un ieprieciniet savus kolēģus, darbiniekus vai partnerus ar ekskluzīvu un precīzu apkalpošanu.

Transports biznesa aviācijas vajadzībām

X10 profesionālā pieredze un plašais pakalpojumu klāsts ļauj sniegt arī transporta pakalpojumus biznesa aviācijai. Pēc ilga lidojuma nav nekā patīkamāka par iekāpšanu ērtā transportlīdzeklī tieši no jūsu lidmašīnas un ērtu galamērķa sasniegšanu. Biznesa aviācijas pilotu, darbinieku un pasažieru satikšana un transportēšana.X10 klientu apkalpošanas dienests nodrošinās tieši jums pielāgotus luksusa vai biznesa klases transportēšanas risinājumus.

Attālums nav šķērslis

Daudziem klientiem, tostarp uzņēmējiem un VIP viesiem, ir jāveic lieli attālumi, taču viņi nejūtas ērti pie stūres garos braucienos. Tāpēc privātais tālsatiksmes transports ir tik populārs.
Lai brauktu lielus attālumus, nepieciešama pieredze, izturība un spēja braukt sarežģītos laika apstākļos. Lielākajai daļai cilvēku nav šādas pieredzes. Pieredzējuši un profesionāli apmācīti autovadītāji ir visdrošākie autovadītāji uz ceļa. Profesionāls autovadītājs droši aizvedīs jūs līdz galamērķim, kamēr jūs atbildēsiet uz biznesa zvaniem vai atpūtīsieties grēznas auto salonā.

Anatomiski veidoti ādas sēdekļi ļaus jums atpūsties un pagulēt, pieredzējis un laipns šoferis nodrošinās jūs ar visu nepieciešamo (lietussargi, ūdens, salvetes, lādētāji), padarot jūsu garo ceļojumu ērtu un neapgrūtinošu. Jūs varat doties jebkur – Rīga-Maskava, Rīga-Monako, tikai pasakiet!

Daudziem biznesa ceļotājiem ir neērti ceļot ar sabiedrisko gaisa transportu. Laikus nokļūt lidostā un iziet drošības pārbaudes var būt ļoti nogurdinoši. Tas nav labākais veids, kā sākt atvaļinājumu vai darījumu braucienu. Pēc ierašanās jums var būt nepieciešams arī iznomāt automašīnu vai izsaukt taksometru, lai nokļūtu vēlamajā vietā, toties mūsu šoferis aizvedīs jūs no jums ērtākās vietas tieši uz jūsu galamērķi.

VIP un diplomātiskie transfēri

X10 organizē satikšanu un transportēšanu no lidostas vai jebkur citur, pēc jūsu vēlmēm. VIP transfēru gadījumā dažkārt ir nepieciešama lidostas iestāžu un pat vietējās policijas vai diplomātiskā dienesta piekrišana, lai nodrošinātu personas drošu eskortu – mēs parūpēsimies par visiem nepieciešamajiem pasākumiem un atļaujām.

Nodrošināsim, lai jūsu transportlīdzekļi būtu labā stāvoklī un pienācīgi uzturēti. Tomēr neparedzētu apstākļu gadījumā tiks iesaistīts avārijas auto parks. Aizvietojāmā transportlīdzekļa tipa prasības nosaka tikai un vienīgi klients.

X10 profesionāli apmācītie autovadītāji ir kompetenti, draudzīgi un laipni. Tie ir cilvēki, kas atbild par klientu apkalpošanu un detalizēti pārzina drošības un konfidencialitātes prasījumus. Vajadzības gadījumā VIP šoferiem ir sniegta īpaša protokola apmācība atkarībā jebkura līmeņa slavenību, diplomātu vajadzībām.

Šis visaptverošais risinājums, kas uzreiz artrisinās visas jūsu rūpes par biznesa transferiem!

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Auto nomas pakalpojumi kļūst arvien populārāki vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, īrēta automašīna nodrošina ērtāku pārvietošanos pa pilsētu, dažādu nelielu kravu pārvadāšanu (piemēram, ja īrējat mikroautobusu), kā arī ir lieliski piemērota dažādiem ģimenes vai biznesa braucieniem, un gadījumos kad jūsu automašīna nav pieejama.

Automašīnas noma ļauj jums izvairīties no problēmām, kas saistītas ar automašīnas apkopi. Nav nepieciešams remonts un apkope. Izvēloties uzticamu un profesionālu auto nomas uzņēmumu, klients saņem tīru un drošu automašīnu, kas pilnībā atbilst patērētāju kritērijiem, pat COVID 19 pandēmijas laikā.

Iespēja izvēlēties luksusa vai prestižu automašīnu daudziem autovadītājiem ir liela priekšrocība. Auto nomas uzņēmumi bieži piedāvā dažādu marku un klašu automašīnas, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko transportlīdzekli. Praktisks automobilis ir vispiemērotākais ģimenes brīvdienām vai lietišķai tikšanās reizei, savukārt reprezentabls automobilis ir vispiemērotākais īpašam pasākumam vai filmēšanai.

Pateicoties interneta tehnoloģijām, auto noma tagad ir īpaši vienkārša un pieejama gandrīz ikvienam. Pieredzējuši auto nomas uzņēmumi piedāvā diennakts klientu atbalstu. Jūs varat rezervēt automašīnu savā viedtālrunī vai datorā, izvēloties vēlamo transportlīdzekli no elektroniskā kataloga, norādot jums piemērotus datumus un auto saņemšanas vietu, un to visu droši, droši un ātri.

Automašīnas noma bez stresa. Ar ko sākt?

Auto noma COVID-19 laikā.

Sazinieties ar mums 

Atslēgvārdi

Vieglo auto noma, Auto noma, Mikroautobusu noma, Auto īre, Auto noma Lidosta, Auto noma Lidosta Rīga, Limuzīnu noma, Kabrioletu noma, Džipu noma, Autonoma, Motocikli mopēdi un motorolleri, Piekabju noma, Luksus auto noma.

Vieglo auto noma, Auto noma, Mikroautobusu noma, Auto īre, Auto noma lidosta. Auto noma lidosta Rīga, Kravas busu noma, Limuzīnu noma, Kabrioletu noma. Džipu noma, Pikapu noma, Autonoma, Motocikli mopēdi un motorolleri, Piekabju noma. Luksusa auto noma. Vieglo automašīnu noma „ALVI CAR RENT”, autonoma. Auto noma ar piegādi mikroautobusu, autobusu noma, car rent Riga, auto noma Baltijā, Eiropā, rent a car, autorent, nomas mašīnas lidostā Rīga. Piedāvājam ilgtermiņa autonomu. Auto noma Rīgas centrā, pie viesnīcām, Pasažieru mikroautobusa noma ar vadītāju. Car rental service, Car rental RIX airport, Kravas mašīnu īre, autonomas, auto nomas, limuzīnu noma, limuzīnu īre, limuzīni, limuzīnu serviss, limo car rental, limuzīnserviss, Auto noma ar šoferi. Kabrioletu noma, īre, Džipu, apvidus auto noma, Mercedes C klase, Mercedes E klase, Mercedes S klase, 381, 525, BMW 3, BMW 5, BMW 7, X5, X3, X1, Smart cabriolet, Mini Cooper, Minivan, Voyager, Dodge Caravan 7 vietīgs, Toyota Avensis, Corolla, Auris, Yaris, Hilux, Land Cruiser, Rav4, Lexus RX, CS, CS cabrio, IS, Cayenne, PORSCHE, Volvo V50, XC90, V70, Peugeot 206, 307, Renault Clio, Megane cabrio, Ford Focus, Ford Mondeo, AUDI A6, A4, A3, VW Polo, Golf, Passat, Mercedes Benz A class, Opel Corsa, Astra, Crysler 300G, Automašīnu noma, transfērs, transfēra pakalpojumi, transfers, bezmaksas piegāde Rīgā, piegāde Rīgas lidostā, Airport Riga. Motociklu, skuteru, motorolleru, mopēdu, kvadraciklu noma, motorlaivu noma. Velonoma, velosipēdu noma, Transporta pakalpojumi pasažieru pārvadājumi, mantu pārvadāšana, pārvešana, pārvākšanās, transportēšana, kravu pārvadājumi Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltija, Eiropa. Krāvēju pakalpojumi, krāvēji, biroju pārvešana. Kravas buss, furgons. Kravas auto noma, kravas busi, busu, minivenu noma. Piekabju noma, auto noma Jūrmala, auto noma, auto noma, Auto noma Centrs, Rīgas centrā, Vecrīga, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Mežciems, Bolderāja, Ziepniekkalns Vecmīlgrāvis, Mežaparks, Baltezers, Jugla, Āgenskalns, Imanta, Beberbeķi, Babīte, Jaunmārupe, Skulte, Jaunolaine. Auto noma Jelgava, Ogre, Sigulda. Autonoma Ventspils, Liepāja, Rēzekne, Daugavpils, Ūdensmotociklu noma, ūdens motociklu, motociklu aprīkojuma noma, Iznomājam: bērnu sēdeklīši, jumta bagāžnieks, bagāžnieki, jumta kastes. Ekipējuma noma: ķiveres, moto zābaki, moto cimdi, moto brilles, bērnu auto sēdekļi, sēdekļu noma, autokrēsliņi, autosēdekļi, auto sēdeklīši bērniem, laivas piekabes noma, laivu, piekabe, hidrokostīmi, caurlaide iebraukšanai Jūrmalā, mašīnu Noma, lēta auto noma, mašīnu īre, mašīnas īre, kāzu auto noma, auto noma pasākumiem, automašīnas noma ar šoferi, auto ar šoferi, nomāt automašīnu ar šoferi, auto nomas līgums, vieglie auto, kravas busu noma, lētas autonomas, noma auto, mikroautobusu noma ar šoferi, auto noma Rīgas lidostā, mašīnas noma, kravas mikroautobusu noma, busu īre, vieglo auto noma, auto noma Rīga, kāzu auto īre, luksusa auto noma, limuzīna īre, autobusu nomas cenas, BMW noma, mikroautobusu īre, auto īre Rīgā, iznomāt mašīnu, kemperu noma, minibusu noma, auto treileru noma, auto piekabes noma, retro auto noma, tehnikas noma, car rent in Riga, mikroautobusi, auto noma Rīgā, lēta auto noma Rīgā, auto noma Latvija, ilgtermiņa auto noma, mašīnu īre Rīgā, auto noma lidosta Rīga, mašīnu noma Rīga, auto noma autoosta, auto noma pasažieru osta, realingi, relingu noma, mikroautobuss, Mercedes VITO 9vietīgais, VW malti van 8 vietīgais, relingi, mikroautobuss Mercedes VITO deviņvietīgais, VW Multivan astoņvietīgais, 100 dažādas klases automašīnas, mikroautobusu noma, auto noma lidosta, pikapu noma, motocikli, mopēdi, luksus auto noma.


Mikroautobusu noma Zolitūde, Auto noma Zolitūde, Motocikli mopēdi un motorolleri Zolitūde, Piekabju noma Zolitūde, Autonoma Zolitūde

Такси, Таксометр, Такси Рига, Яндекс Такси, Вызвать такси, Услуги такси, Такси Аэропорт. Такси в Юрмале, Юурмала taxi, Услуги такси в Юрмале. Юрмала такси. Taxi в Юрмале, Такси в Юрмале, такси в Юрмале, Юрмала taxi, такси в Юрмале, услуги такси в Юрмале, Taxi, такси, такси, такси, taxi в Юрмале, такси в Юрмале, такси в Юрмале, такси, Юрмале, услуги такси, Юрмале. Такси, услуги такси, вызов, такси, такси, такси, такси. Трансфер. Такси оснащены кондиционерами. Легковые такси для корпоративных клиентов. Вызвать такси, Услуги такси, Такси Аэропорт. Такси RIX, круглосуточное такси, такси Рига, услуги такси, перевозка такси, таксометр, круглосуточное такси, такси 24/7, заказ такси на определенное время, такси на время, такси ночью, такси на время, вызвать такси, вызов такси, номер такси, такси по заказу, заказать такси, заказать Яндекс такси, заказать Yandex taxi, вызов yandex taxi, вызов Яндекс такси, вызвать Яндекс такси, Яндекс такси, номер Яндекс такси, такси с Риги, такси по Латвии, такси в Германию, такси в Польшу, darbs Yandex , работа Яндекс, такси в Эстонию, такси в Литву, такси по Риге, такси Рига, номер такси, телефон Яндес такси, такси в аэропорт, такси с аэропорта, такси центр, стол заказов, офис Яндекс такси, номер яндекс такси, работа в яндекс такси, Работа на своей машине, работа на белых номерах, подключиться к Яндекс такси, Такси Болдерай, Такси Даугавгрива, такси Дзирциемс, такси илгуциемс, такси иманта, такси клейсты, такси кипсала, таки ритабулли, такси спилве, такси волери, такси засулаукс, такси агенскалнс, такси атгазе, такси бебербеки, такси берини, такси бишумуйжа, такси катлакалнс, такси мукупурвс, такси плескодале, такси салас, такси шампетерис, такси торнякалнс, такси зепниекалнс, такси золитуде, такси чекуркалнс, такси яунциемс, такси кундзиньсала, такси мангальсала, такси межапарк, такси милгравис, такси петерсала-андейсала, такси саркандаугава, такси трисциемс, такси вецаки, такси вецдаугава, такси старая рига, такси вецмиглравис, такси центр, такси берги, такси берги, такси брекши, такси букулты, такси дрейлини, такси югла, такси межциемс, такси пурциемс, такси скансте, такси сужи, такси тейка, такси авоты, такси дарзциемс, такси дарзини, такси гризинькалнс, такси кенгарагс, такси московский форштат, такси плявниеки, такси румбула, такси шкиротава, такси дрейлини, такси личи, такси улброка, такси балтэзерс, такси берги, такси гаркалне, такси царникова, такси межциемс, такси олайне, такси яунолайне, такси адажи, такси марупе, такси саласпилс, такси иманта, такси Саркандаугава, такси Юрмала, такси Малпилс, такси Инчукалнс, такси Вангажи, такси Кадага, такси Сените, такси каугури, такси аэропорт, такси RIX, такси Рамава, такси Муциниеки, такси гарциемс, Такси гарупе, такси калнгале, такси кекава, такси баложи,такси в Эстонию,такси в Литву, Яндекс такси номер, такси по Риге, такси из Риги, Такси круглосуточно, такси быстро, такси на фиксированное время, такси из аэропорта, фирма такси, популярное такси в Риге, заказ такси. Такси Аэропорт Centrs, Вызвать такси Centrs, Такси Centrs, Такси Рига Centrs, Таксометр Centrs Taksometra izsaukšana, taksometru pasūtīšana, izsaukt taksometru,Transfer, Transfērs uz lidostu, transfērs no lidostas, transfērs uz ostu, transfērs no ostas. Bolt, Taxify. Panda taxi | Bolt taxi | Taxi riga | Taxi Baltic | taxi | Taksis | Панда такси | Yandex taxi | Taksis Rīgā | Taksis riga | Taksometri Rīga | Такси болт | Red cab | Яндекс такси | Такси в Риге | Riga taxi | Bolt taksi | рига Panda | taksi Taksi | Вызывать такси | болт | Yandex taksis | Taksi Panda | kontakti Panda | taxi riga | Taksometrs Rīgā | Bolt taxo | Panda taxi numurs | Airbaltic taxi | Pandataxi | Rigas taksis | Taksometru pakalpojumi | Как вызвать такси | Taxy Рига | такси | Izsaukt taksi | Taxis Rīgā | Taxis riga | Taxi cab | Taksometrs | Lēti Taksometri Rīgā | Takši Rīgā | Taksi riga | Taksi Bolt | Air baltic taxi | Taxi Panda | Panda cab | Заказать такси болт | Bolt taxi | Rīga Вызвать такси | в Риге Bolts taxi | Такси Болт | такси Bolt | такси | Taxi Rīga | Taxi jurmala | Bolttaxi | Taxi bolt | Yandex taxi | Panda taxi | latvia Izsaukt Panda taxi | Panda taxi Izsaukt taksi | Izsaukt taxi Baltic taxi | tarifi Yandex taxi | telefons Yandex taxi | cenas Taxi | numurs Taxi | nr Taxi | kontakti Taxi telefons | Taksometri Rīgā cenas |Panda taxi numurs | Taksi | Taksometri | Taksometrs | Tarifs Taxicab Cars | Taxi latvija | Taxis | Cab riga Airport | Airport taxi | Taxicab services | Taxi cab services | Lidosta | Lidosta taxi | Pārvadājumi | Taksometru pakalpojumi | Taksometru serviss Rīgā | Riga Latvija Aeroports taxi | Taxi, Taksis, Taksi, Taksometrs, Taksometru pakalpojumi, Taksometra izsaukšana. Pasažieru pārvadājumi. Pasažieru pārvadājumi, Taxi Riga, Taxi RIX, Yandex taxi taxi rīga, Taxi, taksometrs, taksi, taksometru pakalpojumi, diennakts taksometrs, taksometru pasūtīšana uz noteiktu laiku, taksometrs uz diennakti, taxi uz noteiktu laiku, taksometrs uz dienu, diennakts taksometru pakalpojumi, izsaukt taksometru, takšu pasūtīšana, taksometru izsaukšana, taksometrs pēc izsaukuma, izsaukt taxi, taxi izsaukšana, Kļūt Par Vadītāju, taksometru izsaukšana, taksometra numurs, takša numurs, taksometru firma, pasažieru pārvadājumi, darbs yandex taxi, pieslēgties yandex taxi, takšu pakalpojumi ikvienam, sakt strādāt Yandex taxi, strādāt uz baltiem numuriem, nopelnīt ar savu auto, taxi v Litvu, taxi v Estoniju, taxi uz Lietuvu, taksometra izmantošana ikdienā, Yandex Taxi, Yandex.taxi, yandex taksi, Yandex taxi ofiss, yandex taxi office, taxi uz Igauniju, yandex taxi riga, izsaukt Panda taksometra vadītāju, izsaukt Taxify taksometra vadītāju, izsaukt Bolt taksometra vadītāju, yandex taxi numurs, izsaukt yandex taxi, transfers, taxi RIX, RIX , Lidosta, taxi Lidosta, Riga International Airport, Taxi Airport, taxi riga, taxi bolderāja, taxi daugavgrīva, taxi dzirciems, taxi v Litvu, taxi v Estoniju, Taxi v Germaniju, taxi iļģuciems, taxi imanta, taxi kleisti, taxi Ķīpsala, taxi rītabuļļi, taxi spilve, taxi voleri, taxi zasulauks, taxi Āgenskalns, taxi atgāzene, taxi beberbeķi, taxi bieriņi, taxi bišumuiža, taxi katlakalns, taxi mūkupurvs, taxi pleskodāle, taxi salas, taxi Šampēteris, taxi torņakalns, taxi ziepniekkalns, taxi zolitūde, taxi Čiekurkalns, taxi jaunciems, taxi kundziņsala, taxi mangaļsala, taxi mežaparks, taxi mīlgrāvis, taxi pētersala-Andrejsala, taxi sarkandaugava, taxi trīsciems, taxi vecāķi, taxi vecdaugava, taxi vecmīlgrāvis, taxi vecpilsēta, taxi centrs, taxi berģi, taxi brasa, taxi brekši, taxi bukulti, taxi dreiliņi, taxi jugla, taxi mežciems, taxi purvciems, taxi skanste, taxi suži, taxi teika, taxi avotu iela, taxi dārzciems, taxi dārziņi, taxi grīziņkalns, taxi Ķengarags, taxi maskavas forštate, taxi pļavnieki, taxi rumbula, taxi Šķirotava, taxi dreiliņi, taxi līči, taxi ulbroka, taxi baltezers, taxi berģi, taxi garkalne, taxi carnikava, taxi mežciems, taxi olaine, taxi jaunolaine, taxi Ādaži, taxi mārupe, taxi salaspils, taxi imanta, taxi jūrmala, taxi mālpils, taxi inčukalns, taxi vangaži, taxi kadaga, taxi sēnīte, taxi kauguri, taxi lidosta, taxi RIX, taxi Riga International Airport, taxi rāmava, taxi mucenieki, taxi garciems, taxi garupe, taxi kalngale, taxi Ķekava, taxi baloži, Yandex taxi numurs, izsaukt Yandex taxi, pazvanit taxi, darbs taxi, taxi uz Poliju, taxi v Germaniju, taxi po Rige, vizvatj taxi, taxi nomer, yandex taxi nomer, taxi no Rix, taxi uz Rix, taxi v Rix, taxi s Rix. Pasažieru pārvadājumi Centrs, Taksi Centrs, Taksis Centrs, Taksometra izsaukšana Centrs, Taksometrs Centrs Taxi, Taxi number, Taxi 24 7, Transfer, Taxi service, Call to Yandex taxi, Taxi company. Taxi ordering, call to taxi, taxi calling, Taxi Riga, Taxi RIX, Yandex taxi Taxi riga,Latvia taxi, taxi, taxi services, 24-hour taxi, taxi ordering for a particular time,taxi for 24-hours, taxi for a set time, taxi for the day, 24-hour taxi services, call a taxi, taxi ordering, cab calling, taxi on call, call a taxi, taxi calling, taxi number, cab number, taxi company, passenger transportation, taxi services for everyone, taxi everyday use, taxi, transfer, taxi 24/7, taxi to Riga, taxi to RIX, Yandex taxi, call to yandex taxi, work in yandex taxi, yandex taxi office, taxi to Riga International Airport, taxi from RIX, taxi from Riga International Airport, taxi to Germany, taxi number, yandex taxi number, taxi to Jurmala, taxi to malpils, taxi incukalns, Taxi to imanta, Taxi to marupe, taxi to olaine, taxi to jaunolaine, taxi to Liepaja, taxi Liepaja, taxi balozi, taxi kekava, taxi garciems, taxi garupe, taxi kalngale, taxi vangazi, taxi kadaga, taxi senite, taxi kauguri, taxi ramava, taxi mucenieki, taxi pļavnieki, taxi rumbula, taxi skirotava, taxi dreilini, taxi lici, taxi ulbroka, taxi baltezers, taxi bergi, taxi garkalne, taxi carnikava, taxi Oldtown, Old riga taxi, taxi mezciems, taxi adazi, taxi marupe, taxi salaspils, taxi imanta, taxi vecpilseta, taxi centrs, taxi bergi, taxi brasa, taxi breksi, taxi bukulti, taxi dreilini, taxi jugla, taxi mezciems, taxi purvciems, taxi skanste, taxi suzi, taxi teika, taxi avotu iela, taxi darzciems, taxi darzini, taxi grizinkalns, taxi kengarags, taxi maskavas forstate, taxi Airport, taxi riga, taxi bolderaja, taxi daugavgriva, taxi dzirciems, taxi to Estonia, taxi to Poland, taxi to Lithuania, taxi ilguciems, taxi imanta, taxi kleisti, taxi kipsala, taxi ritabulli, taxi spilve, taxi voleri, taxi zasulauks, taxi agenskalns, taxi atgazene, taxi beberbeki, taxi bierini, taxi bisumuiza, taxi katlakalns, taxi mukupurvs, taxi pleskodale, taxi salas, taxi sampeteris, taxi tornakalns, taxi ziepniekkalns, taxi zolitude, taxi ciekurkalns, taxi jaunciems, taxi kundzinsala, taxi mangalsala, taxi mezaparks, taxi milgravis, taxi petersala-Andrejsala, taxi sarkandaugava, taxi trisciems, taxi vecaki, taxi vecdaugava, taxi vecmilgravis. Taxi company Centrs, Call to Yandex taxi Centrs, Taxi 24 7 Centrs, Taxi Centrs, Taxi number Centrs Такси, Таксометр, Такси Рига, Яндекс Такси, Вызвать такси, Услуги такси, Такси Аэропорт. Такси в Юрмале, Юурмала taxi, Услуги такси в Юрмале. Юрмала такси. Taxi в Юрмале, Такси в Юрмале, такси в Юрмале, Юрмала taxi, такси в Юрмале, услуги такси в Юрмале, Taxi, такси, такси, такси, taxi в Юрмале, такси в Юрмале, такси в Юрмале, такси, Юрмале, услуги такси, Юрмале. Такси, услуги такси, вызов, такси, такси, такси, такси. Трансфер. Такси оснащены кондиционерами. Легковые такси для корпоративных клиентов. Вызвать такси, Услуги такси, Такси Аэропорт. Такси RIX, круглосуточное такси, такси Рига, услуги такси, перевозка такси, таксометр, круглосуточное такси, такси 24/7, заказ такси на определенное время, такси на время, такси ночью, такси на время, вызвать такси, вызов такси, номер такси, такси по заказу, заказать такси, заказать Яндекс такси, заказать Yandex taxi, вызов yandex taxi, вызов Яндекс такси, вызвать Яндекс такси, Яндекс такси, номер Яндекс такси, такси с Риги, такси по Латвии, такси в Германию, такси в Польшу, darbs Yandex , работа Яндекс, такси в Эстонию, такси в Литву, такси по Риге, такси Рига, номер такси, телефон Яндес такси, такси в аэропорт, такси с аэропорта, такси центр, стол заказов, офис Яндекс такси, номер яндекс такси, работа в яндекс такси, Работа на своей машине, работа на белых номерах, подключиться к Яндекс такси, Такси Болдерай, Такси Даугавгрива, такси Дзирциемс, такси илгуциемс, такси иманта, такси клейсты, такси кипсала, таки ритабулли, такси спилве, такси волери, такси засулаукс, такси агенскалнс, такси атгазе, такси бебербеки, такси берини, такси бишумуйжа, такси катлакалнс, такси мукупурвс, такси плескодале, такси салас, такси шампетерис, такси торнякалнс, такси зепниекалнс, такси золитуде, такси чекуркалнс, такси яунциемс, такси кундзиньсала, такси мангальсала, такси межапарк, такси милгравис, такси петерсала-андейсала, такси саркандаугава, такси трисциемс, такси вецаки, такси вецдаугава, такси старая рига, такси вецмиглравис, такси центр, такси берги, такси берги, такси брекши, такси букулты, такси дрейлини, такси югла, такси межциемс, такси пурциемс, такси скансте, такси сужи, такси тейка, такси авоты, такси дарзциемс, такси дарзини, такси гризинькалнс, такси кенгарагс, такси московский форштат, такси плявниеки, такси румбула, такси шкиротава, такси дрейлини, такси личи, такси улброка, такси балтэзерс, такси берги, такси гаркалне, такси царникова, такси межциемс, такси олайне, такси яунолайне, такси адажи, такси марупе, такси саласпилс, такси иманта, такси Саркандаугава, такси Юрмала, такси Малпилс, такси Инчукалнс, такси Вангажи, такси Кадага, такси Сените, такси каугури, такси аэропорт, такси RIX, такси Рамава, такси Муциниеки, такси гарциемс, Такси гарупе, такси калнгале, такси кекава, такси баложи,такси в Эстонию,такси в Литву, Яндекс такси номер, такси по Риге, такси из Риги, Такси круглосуточно, такси быстро, такси на фиксированное время, такси из аэропорта, фирма такси, популярное такси в Риге, заказ такси. Такси Аэропорт Centrs, Вызвать такси Centrs, Такси Centrs, Такси Рига Centrs, Таксометр Centrs Taksometra izsaukšana, taksometru pasūtīšana, izsaukt taksometru,Transfer, Transfērs uz lidostu, transfērs no lidostas, transfērs uz ostu, transfērs no ostas. Bolt, Taxify. Panda taxi | Bolt taxi | Taxi riga | Taxi Baltic | taxi | Taksis | Панда такси | Yandex taxi | Taksis Rīgā | Taksis riga | Taksometri Rīga | Такси болт | Red cab | Яндекс такси | Такси в Риге | Riga taxi | Bolt taksi | рига Panda | taksi Taksi | Вызывать такси | болт | Yandex taksis | Taksi Panda | kontakti Panda | taxi riga | Taksometrs Rīgā | Bolt taxo | Panda taxi numurs | Airbaltic taxi | Pandataxi | Rigas taksis | Taksometru pakalpojumi | Как вызвать такси | Taxy Рига | такси | Izsaukt taksi | Taxis Rīgā | Taxis riga | Taxi cab | Taksometrs | Lēti Taksometri Rīgā | Takši Rīgā | Taksi riga | Taksi Bolt | Air baltic taxi | Taxi Panda | Panda cab | Заказать такси болт | Bolt taxi | Rīga Вызвать такси | в Риге Bolts taxi | Такси Болт | такси Bolt | такси | Taxi Rīga | Taxi jurmala | Bolttaxi | Taxi bolt | Yandex taxi | Panda taxi | latvia Izsaukt Panda taxi | Panda taxi Izsaukt taksi | Izsaukt taxi Baltic taxi | tarifi Yandex taxi | telefons Yandex taxi | cenas Taxi | numurs Taxi | nr Taxi | kontakti Taxi telefons | Taksometri Rīgā cenas |Panda taxi numurs | Taksi | Taksometri | Taksometrs | Tarifs Taxicab Cars | Taxi latvija | Taxis | Cab riga Airport | Airport taxi | Taxicab services | Taxi cab services | Lidosta | Lidosta taxi | Pārvadājumi | Taksometru pakalpojumi | Taksometru serviss Rīgā | Riga Latvija Aeroports taxi | Taxi, Taksis, Taksi, Taksometrs, Taksometru pakalpojumi, Taksometra izsaukšana. Pasažieru pārvadājumi. Pasažieru pārvadājumi, Taxi Riga, Taxi RIX, Yandex taxi taxi rīga, Taxi, taksometrs, taksi, taksometru pakalpojumi, diennakts taksometrs, taksometru pasūtīšana uz noteiktu laiku, taksometrs uz diennakti, taxi uz noteiktu laiku, taksometrs uz dienu, diennakts taksometru pakalpojumi, izsaukt taksometru, takšu pasūtīšana, taksometru izsaukšana, taksometrs pēc izsaukuma, izsaukt taxi, taxi izsaukšana, Kļūt Par Vadītāju, taksometru izsaukšana, taksometra numurs, takša numurs, taksometru firma, pasažieru pārvadājumi, darbs yandex taxi, pieslēgties yandex taxi, takšu pakalpojumi ikvienam, sakt strādāt Yandex taxi, strādāt uz baltiem numuriem, nopelnīt ar savu auto, taxi v Litvu, taxi v Estoniju, taxi uz Lietuvu, taksometra izmantošana ikdienā, Yandex Taxi, Yandex.taxi, yandex taksi, Yandex taxi ofiss, yandex taxi office, taxi uz Igauniju, yandex taxi riga, izsaukt Panda taksometra vadītāju, izsaukt Taxify taksometra vadītāju, izsaukt Bolt taksometra vadītāju, yandex taxi numurs, izsaukt yandex taxi, transfers, taxi RIX, RIX , Lidosta, taxi Lidosta, Riga International Airport, Taxi Airport, taxi riga, taxi bolderāja, taxi daugavgrīva, taxi dzirciems, taxi v Litvu, taxi v Estoniju, Taxi v Germaniju, taxi iļģuciems, taxi imanta, taxi kleisti, taxi Ķīpsala, taxi rītabuļļi, taxi spilve, taxi voleri, taxi zasulauks, taxi Āgenskalns, taxi atgāzene, taxi beberbeķi, taxi bieriņi, taxi bišumuiža, taxi katlakalns, taxi mūkupurvs, taxi pleskodāle, taxi salas, taxi Šampēteris, taxi torņakalns, taxi ziepniekkalns, taxi zolitūde, taxi Čiekurkalns, taxi jaunciems, taxi kundziņsala, taxi mangaļsala, taxi mežaparks, taxi mīlgrāvis, taxi pētersala-Andrejsala, taxi sarkandaugava, taxi trīsciems, taxi vecāķi, taxi vecdaugava, taxi vecmīlgrāvis, taxi vecpilsēta, taxi centrs, taxi berģi, taxi brasa, taxi brekši, taxi bukulti, taxi dreiliņi, taxi jugla, taxi mežciems, taxi purvciems, taxi skanste, taxi suži, taxi teika, taxi avotu iela, taxi dārzciems, taxi dārziņi, taxi grīziņkalns, taxi Ķengarags, taxi maskavas forštate, taxi pļavnieki, taxi rumbula, taxi Šķirotava, taxi dreiliņi, taxi līči, taxi ulbroka, taxi baltezers, taxi berģi, taxi garkalne, taxi carnikava, taxi mežciems, taxi olaine, taxi jaunolaine, taxi Ādaži, taxi mārupe, taxi salaspils, taxi imanta, taxi jūrmala, taxi mālpils, taxi inčukalns, taxi vangaži, taxi kadaga, taxi sēnīte, taxi kauguri, taxi lidosta, taxi RIX, taxi Riga International Airport, taxi rāmava, taxi mucenieki, taxi garciems, taxi garupe, taxi kalngale, taxi Ķekava, taxi baloži, Yandex taxi numurs, izsaukt Yandex taxi, pazvanit taxi, darbs taxi, taxi uz Poliju, taxi v Germaniju, taxi po Rige, vizvatj taxi, taxi nomer, yandex taxi nomer, taxi no Rix, taxi uz Rix, taxi v Rix, taxi s Rix. Pasažieru pārvadājumi Centrs, Taksi Centrs, Taksis Centrs, Taksometra izsaukšana Centrs, Taksometrs Centrs Taxi, Taxi number, Taxi 24 7, Transfer, Taxi service, Call to Yandex taxi, Taxi company. Taxi ordering, call to taxi, taxi calling, Taxi Riga, Taxi RIX, Yandex taxi Taxi riga,Latvia taxi, taxi, taxi services, 24-hour taxi, taxi ordering for a particular time,taxi for 24-hours, taxi for a set time, taxi for the day, 24-hour taxi services, call a taxi, taxi ordering, cab calling, taxi on call, call a taxi, taxi calling, taxi number, cab number, taxi company, passenger transportation, taxi services for everyone, taxi everyday use, taxi, transfer, taxi 24/7, taxi to Riga, taxi to RIX, Yandex taxi, call to yandex taxi, work in yandex taxi, yandex taxi office, taxi to Riga International Airport, taxi from RIX, taxi from Riga International Airport, taxi to Germany, taxi number, yandex taxi number, taxi to Jurmala, taxi to malpils, taxi incukalns, Taxi to imanta, Taxi to marupe, taxi to olaine, taxi to jaunolaine, taxi to Liepaja, taxi Liepaja, taxi balozi, taxi kekava, taxi garciems, taxi garupe, taxi kalngale, taxi vangazi, taxi kadaga, taxi senite, taxi kauguri, taxi ramava, taxi mucenieki, taxi pļavnieki, taxi rumbula, taxi skirotava, taxi dreilini, taxi lici, taxi ulbroka, taxi baltezers, taxi bergi, taxi garkalne, taxi carnikava, taxi Oldtown, Old riga taxi, taxi mezciems, taxi adazi, taxi marupe, taxi salaspils, taxi imanta, taxi vecpilseta, taxi centrs, taxi bergi, taxi brasa, taxi breksi, taxi bukulti, taxi dreilini, taxi jugla, taxi mezciems, taxi purvciems, taxi skanste, taxi suzi, taxi teika, taxi avotu iela, taxi darzciems, taxi darzini, taxi grizinkalns, taxi kengarags, taxi maskavas forstate, taxi Airport, taxi riga, taxi bolderaja, taxi daugavgriva, taxi dzirciems, taxi to Estonia, taxi to Poland, taxi to Lithuania, taxi ilguciems, taxi imanta, taxi kleisti, taxi kipsala, taxi ritabulli, taxi spilve, taxi voleri, taxi zasulauks, taxi agenskalns, taxi atgazene, taxi beberbeki, taxi bierini, taxi bisumuiza, taxi katlakalns, taxi mukupurvs, taxi pleskodale, taxi salas, taxi sampeteris, taxi tornakalns, taxi ziepniekkalns, taxi zolitude, taxi ciekurkalns, taxi jaunciems, taxi kundzinsala, taxi mangalsala, taxi mezaparks, taxi milgravis, taxi petersala-Andrejsala, taxi sarkandaugava, taxi trisciems, taxi vecaki, taxi vecdaugava, taxi vecmilgravis. Taxi company Centrs, Call to Yandex taxi Centrs, Taxi 24 7 Centrs, Taxi Centrs, Taxi number Centrs

Transfers from any airport, port or train station in Latvia

x10 transfers offers booking services for private transfers and taxis in Latvia. You can book your trip in only 60 seconds from or to the main airports, ports and train stations in Country.

We work only with local drivers and transport companies that will offer you the best possible experience visiting this wonderful country.

Find your destination below or simply use our search engine to find the best deals for transfers and taxis in Latvia.

Book your transfer to the Airport or your private ride with ease. Enjoy our service at best rates available.

Popular airports in Latvia

Riga Airport The most popular destinations, Aizkraukle, Baltezers, Cēsis, Daugavpils, Dobele,

Airport transfers from Riga Airport

When traveling to a new city or country, airport transfers can be a convenient and stress-free way to get to your destination. Riga Airport, located in the Latvian capital city of Riga, serves as the main gateway to the country and the Baltic region. Here’s a guide to arranging a private airport transfer from Riga Airport.

Book your transfer in advance: To ensure that you have a smooth arrival, it’s best to book your private airport transfer in advance. This can be done through a reputable transfer provider, who will arrange for a professional driver to pick you up at the airport and take you directly to your destination.

Provide your flight and destination information: When booking your transfer, you’ll need to provide your flight and destination information so that the driver knows where and when to pick you up. It’s important to provide accurate information to avoid any delays or confusion.

Meet your driver at the airport: When you arrive at Riga Airport, you’ll need to go to the arrivals area to meet your driver. They will be holding a sign with your name on it, making it easy to spot them.

Enjoy the ride to your destination: Once you’ve met your driver, they will assist you with your luggage and take you to the waiting vehicle. From there, you can sit back, relax, and enjoy the ride to your destination, knowing that you’ll arrive safely and comfortably.

Private airport transfers offer several advantages over other transportation options, such as taxis or public transportation. They provide a personalized service, with a driver waiting for you at the airport and taking you directly to your destination, without any stops or detours. Additionally, private transfers are often more comfortable and luxurious than other options, with a range of vehicle choices available to suit your needs and preferences.

In summary, arranging a private airport transfer from Riga Airport is a convenient and reliable way to start your trip to Latvia or the Baltic region. By booking in advance, providing accurate information, and meeting your driver at the airport, you can ensure a smooth and stress-free arrival. So sit back, relax, and enjoy the ride!

Other destinations near Riga Airport reachable by private airport transfer

Riga Airport serves as a hub for travel to the Baltic region and beyond. With flights to over 100 destinations, travelers have a wealth of options for their next adventure. Here are five popular destinations reachable from Riga Airport.

 

 • Tallinn, Estonia: Just a short flight from Riga, the Estonian capital of Tallinn offers visitors a glimpse into medieval Europe. With cobblestone streets, centuries-old architecture, and a thriving food and arts scene, Tallinn is a must-visit for anyone exploring the Baltic region.
 • Vilnius, Lithuania: Another Baltic gem, the Lithuanian capital of Vilnius is known for its stunning Old Town, vibrant art scene, and lively nightlife. From Riga, it’s just a quick flight or scenic train ride to Vilnius.
 • Helsinki, Finland: Located just across the Gulf of Finland from Tallinn, Helsinki is a vibrant, modern city with a rich cultural heritage. From its iconic Art Nouveau architecture to its world-class museums and galleries, Helsinki is a destination not to be missed.
 • Stockholm, Sweden: One of Europe’s most beautiful and historic cities, Stockholm offers visitors a wealth of cultural, culinary, and natural experiences. Whether you’re exploring the city’s many museums and galleries, or taking a ferry to the archipelago islands, Stockholm is a must-visit destination for anyone traveling to the Baltic region.
 • Berlin, Germany: For those looking to explore beyond the Baltic, Berlin is just a short flight from Riga. As one of Europe’s most dynamic and multicultural cities, Berlin offers visitors a wealth of experiences, from world-class art and architecture to a thriving music and nightlife scene.

 

No matter where you choose to go from Riga Airport, a private airport transfer can make your travel experience more comfortable and stress-free. By booking in advance and providing accurate information, you can rest assured that a professional driver will be waiting for you at the airport to take you directly to your destination. So whether you’re exploring the Baltic region or beyond, Riga Airport is a great starting point for your next adventure.

Information about Riga Airport

Riga International Airport, also known as Riga Airport, is the largest airport in Latvia and one of the busiest airports in the Baltic region. Located just 10 km from the city center, Riga Airport serves as a hub for air travel in the region, connecting Latvia to destinations around the world.

Riga Airport was originally built in 1973 and has since undergone several expansions and renovations to keep up with growing passenger demand. Today, the airport boasts two terminals and serves over 7 million passengers each year.

The airport offers a wide range of services and amenities for travelers, including restaurants, cafes, duty-free shopping, and business lounges. Free Wi-Fi is available throughout the airport, and there are also charging stations and children’s play areas for passengers to use.

Riga Airport is home to several airlines, including the Latvian national carrier AirBaltic, as well as several international carriers such as Ryanair, Wizz Air, and Turkish Airlines. The airport offers flights to over 100 destinations, including cities throughout Europe, as well as destinations in Asia and the Middle East.

Getting to and from Riga Airport is easy, with several transportation options available. The airport is connected to the city center via public bus and taxi services, and private airport transfers are also available for those who prefer a more personalized travel experience.

Riga Airport is committed to sustainability and has implemented several initiatives to reduce its environmental impact. These include the use of renewable energy sources, waste reduction programs, and the implementation of a green airport management system.

In summary, Riga Airport is a modern, efficient, and convenient airport that serves as a hub for air travel in the Baltic region. With a wide range of services and amenities, as well as connections to destinations around the world, Riga Airport is a great starting point for any adventure in Latvia and beyond.

How to get from Riga Airport to your hotel by private airport transfer

Private airport transfers offer a convenient and stress-free way to get from Riga Airport to your hotel. Here are the steps to take to arrange a private transfer:

 

 1. Research private transfer companies: There are several private transfer companies that operate out of Riga Airport. Research the companies that operate in the airport and compare their prices, services, and reviews.
 2. Book in advance: Once you have selected a private transfer company, book your transfer in advance. This will ensure that a driver will be waiting for you at the airport when you arrive.
 3. Provide your flight details: When booking your private transfer, be sure to provide your flight details, including your arrival time and flight number. This will help the driver to track your flight and be there waiting for you when you arrive.
 4. Meet your driver: When you arrive at Riga Airport, follow the signs to the arrivals hall. Look for your driver, who will be holding a sign with your name on it. They will help you with your luggage and take you directly to your hotel.
 5. Enjoy the ride: Relax and enjoy the comfortable and hassle-free ride to your hotel. Your driver will take you directly to your destination, avoiding the need to navigate public transportation or find a taxi.

 

Private airport transfers are a great option for travelers who want to start their trip off on the right foot. By booking in advance and providing accurate information, you can rest assured that a professional driver will be waiting for you at the airport to take you directly to your hotel.

Other airports close to Riga Airport

Riga International Airport, located just 10 km from the city center, is the largest airport in Latvia and serves as a major hub for air travel in the Baltic region. But for those looking to explore other destinations in the area, there are several other airports located near Riga that offer connections to destinations across Europe and beyond. Here are five airports near Riga Airport:

 

 • Tallinn Airport (TLL): Located just 310 km from Riga Airport, Tallinn Airport is the largest airport in Estonia and a major hub for air travel in the region. The airport serves several airlines, including AirBaltic, Ryanair, and Finnair, and offers connections to destinations throughout Europe.
 • Vilnius (VNO): Vilnius Airport, located 300 km from Riga Airport, is the largest airport in Lithuania and a major hub for air travel in the region. The airport serves several airlines, including Wizz Air and Ryanair, and offers connections to destinations throughout Europe and beyond.
 • Kaunas Airport (KUN): Located 240 km from Riga Airport, Kaunas Airport is the second-largest airport in Lithuania and serves several airlines, including Ryanair and Wizz Air. The airport offers connections to destinations throughout Europe and is a popular destination for travelers to the Baltic region.
 • Pulkovo Airport (LED): Located 630 km from Riga Airport, Pulkovo Airport is the third-largest airport in Russia and serves as a major hub for air travel in the country. The airport serves several airlines, including AirBaltic, Turkish Airlines, and Lufthansa, and offers connections to destinations throughout Europe and beyond.
 • Helsinki-Vantaa Airport (HEL): Located 350 km from Riga Airport, Helsinki-Vantaa Airport is the largest airport in Finland and a major hub for air travel in the region. The airport serves several airlines, including Finnair, Norwegian, and SAS, and offers connections to destinations throughout Europe, Asia, and North America.

 

Overall, there are several airports located near Riga Airport that offer connections to destinations throughout Europe and beyond. Whether you’re looking to explore the Baltic region or travel further afield, these airports offer a convenient and efficient way to start your journey.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *