Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

LATVIJAS RESTORĀNI

Visi Latvijas restorāni, ēdnīcas un kafejnīcas vienuviet.

Visi restorāni

Iespējams, ka Tu ieradies Rīgā Jūgendstila un Vecrīgas dēļ, bet pastāv liela iespēja, ka šeit paliksi ēdiena dēļ. Latvijas, Eiropas, Itālijas, Francijas, Āzijas un daudz citu pasaules virtuvju iedvesmotus ēdienus atradīsi gan pašā pilsētas centrā, gan arī ārpus tā.

RĪGAS RESTORĀNI

Viens no labākajiem Rīgas restorāniem “Kaļķu vārti” ir ieguvis jaunu mājvietu leģendām un teikām apvītajā Jaunielā.

Restorāns “Kaļķu vārti” ir izvietots trijos stāvos. Restaurācijas un pārbūves procesā, atsedzot nesenos kulturslāņus, ir iekārtotas mūsdienīgas telpas ar senatnes auru. To pastiprina oriģinālās koka konstrukcijas un pagrabstāva ķieģeļu velves.

Šefpavāre Inga Cīrule ir radījusi izteikti sezonālu ēdienkarti ar Latvijas lauku, mežu un ūdeņu bagātībām. Daudzi “Kaļķu vārtiem” piedēvē mūsdienu Latvijas virtuves karognesēja godu, un restorāns šo statusu attaisno. Mūsdienu Latvijas virtuve nenozīmē tradicionālu recepšu celšanu ārā no apputējušām pavārgrāmatām, tā ir domāšana, kuras centrā ir stāsts par dabas veltēm, kuras aug mums apkārt un atrodamas tepat Latvijā. To visu izmantojot, eksperimentējot un kombinējot, top lieliski latviskas izcelsmes ēdieni.

Restorāna telpas iekārtotas vēsturiskās 17 gs. ēkās, kur sārtajā nr.22 namiņā reiz dzīvojis Rīgas vārtsargs. Kinomīļi to atpazīs kā Beikerstrītu 221b, kur bija apmeties Šerloks Holms; kā Blūmenštrāsi Bernē, kur atradās Štirlica konsperatīvā istaba; ēkas gar kurām pastaigājās latviešu mākslas filmas “Agrā rūsa” varoņi.

225 metru garā Jauniela ir ar 400 gadu senu vēsturi, pa kuru reiz pastaigājies Pēteris I, šeit atradusies Rīgas vice gubernatora rezidence, šeit dzimusi mazās Vācijas karalistes karaliene Paulīna Virtemberga.

Kontakti

Adrese:
Jauniela 20
Tālrunis:
+371 67224576, +371 67830700
Epasts:
info@kalkuvarti.lv
web:
www.kalkuvarti.lv

B Bārs Restorāns ir vieta Vecrīgā, kur ļauties brīvam mirklim un baudīt, iespējams, labākos kokteiļus un ēdienu Rīgā. Doma baznīcas klātbūtne un senatnīgais starojums piešķir šai vietai īpašu šarmu.

Restorāns piedāvā labāko no Eiropas un Latvijas virtuves, izmantojot izcilus, Latvijā audzētus produktus. Kokteiļu bārā var baudīt vairāk nekā 100 kokteiļus. B Bārs Restorāns ir lieliska vieta, kur sarunāt biznesa tikšanos un iegrimt intelektuālās sarunās, svinēt lielus un mazus svētkus, ļauties romantikai vai trakām dejām DJ un dzīvās mūzikas ritmos. 

Siltos vasaras vakaros Vecrīgas burvību var baudīt restorāna terasē Rīgas Doma pakājē. 

Darba dienās viesi iecienījuši Biznesa pusdienas (11:00-16:00) un Laimīgās kokteiļu stundas (16:00-18:00).

Kontakti

Adrese:
Doma laukums 2
Tālrunis:
+371 67228842
Epasts:
info@bbars.lv
web:
www.bbars.lv

Darba laiki

P:
11:00-23:00
O:
11:00-23:00
T:
11:00-23:00
C:
11:00-23:00
Pk:
11:00-03:00
Se:
12:00-03:00
Sv:
12:00-23:00

Izbaudiet gardu maltīti viesnīcas Radisson Blu Elizabete Hotel mājīgajā restorānā un bārā CUT.

Ēdienkartē atradīsiet dažādus kulinārijas gardumus neatkarīgi no tā vai vēlaties nobaudīt vieglas uzkodas, vai sātīgu pamatēdienu. Bārs CUT būs ideāla vieta, kur atpūsties draugu un kolēģu kompānijā, baudot īpaši izmeklētus dzērienus un kokteiļus. Gada siltākajos mēnešos apmeklētāji ir aicināti baudīt netraucētu atpūtu mūsu “paslēptajā pilsētas pērlē” restorāna iekšpagalma terasē. 

Kontakti

Adrese:
Elizabetes 73
Tālrunis:
+371 67785555
web:
www.radissonhotels.com

Vieta, kur gaišās un omulīgās telpās baudīt brokastu, pusdienu un vakariņu bufetes ar skatu uz gleznaino Esplanādes parku. Restorāns Esplanāde atrodas pašā pilsētas centrā – viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija pirmajā stāvā.

No restorāna paveras brīnišķīgs skats uz Esplanādes parku, un šī ir viena no tām vietām Rīgā, kur iespējams nobaudīt vakariņas gleznainā ziemas dārzā. Restorāns ir sadalīts vairākos sektoros, tādējādi šeit ērti maltīti bauda gan lielas, gan mazas cilvēku kompānijas, kā arī ģimenes, kuru jaunākajām atvasēm ir iespēja paspēlēties „bērnu istabā”. 

Restorāns piedāvā plašu zupu, salātu, pamatēdienu klāstu, svaigi ceptu maizi un burvīgus, pašu gatavotus desertus.

Vakaros restorānā Esplanāde var nobaudīt ēdienus arī no starptautiskās à la carte ēdienkartes, ko papildina no vietējiem sezonas produktiem gatavoti ēdieni.

Kontakti

Adrese:
Elizabetes iela 55
Tālrunis:
+371 67 772 211
web:
www.restaurantesplanade.lv

Darba laiki

P:
6:30-23:00
O:
6:30-23:00
T:
6:30-23:00
C:
6:30-23:00
Pk:
6:30-23:00
Se:
07:00 – 23:00
Sv:
07:00 – 23:00

Visvecākais Rīgas restorāns pēc pilnas restaurācijas 2000.gadā kļuvis par rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītu atpūtas vietu.

Pārceļot pagātnes mantojumu tagadnes burvībā, restorāns Monterosso ar izcilu vīnu izvēles karti ir ienesis īstu itāļu virtuvi pašā Vecrīgas sirdī. Pagaršojiet teļa gaļu ar tomātiem – nepaliksiet vienaldzīgi.

Rīga, Vaļņu iela 9

Restorānā ir banketu zāle.

Dress Code: Casual.

Kontakti

Adrese:
Vaļņu iela 9
Tālrunis:
+371 67507170
Epasts:
banketi@monterosso.lv
web:
www.monterosso.lv

Viesnīcas “Gutenbergs“ 5.stāvā atrodas restorāns ar brīnisķīgu panorāmas skatu virs Vecrīgas jumtiem. Pēc rekonstrukcijas 2016.gada pavasarī, restorāns atvērts darbam visu cauru gadu.

Terase ir sadalīta divās daļās: restorāna telpas, kas moderni iekārtotas ar latviešu dizaineru palīdzību, mājīguma un siltuma nodrošināšanai ierīkots kamīns un vasaras āra terases daļa, kas paver brīnišķīgu panorāmas skatu pār Vecrīgas jumtiem.

Kopumā terase var uzņemt 80 personas, kas ērti un droši jutīsies jebkādos laika apstākļos. To nodrošina stikla sienas, izlaižamas marķīzes, jumta daļa, nolaižamās sienas āra terasē un, protams, sildelementi, kas novietoti ap visu terasi.

Šefpavārs Ingus Felmanis piedāvā Casual dining virtuvi, pievienojot produktu kvalitāti un garšas daudzveidību dažādām gaumēm. To papildina profesionāls, laipns apkalpojošais personāls, kurš parūpēsies par veiksmīgu biznesa pusdienu, romantisku vakariņu, elegantu svinību norisi mūsu jaunatvērtajā restorānā.

Kontakti

Adrese:
Doma laukums 1
Tālrunis:
+371 67211776
Epasts:
sandis@gutenbergs.lv
web:
www.restaurant-gutenbergs.lv

Atklājiet izsmalcinātu virtuvi ar franču motīviem Le Dome restorānā. Visiem ēdieniem tiek pievērsta izsmalcināta rūpība un uzmanība, nodrošinot atmiņās paliekošu garšu pieredzi. Restorāna šefpavāra Ronalda Striguna filozofija ir saglabāt labāko vietējo izejvielu dabisko garšu.

Kontakti

Adrese:
Miesnieku 4
Tālrunis:
25 441 551
Epasts:
restaurant@domehotel.lv

Restorāns “Čarlstons” veiksmīgi strādā jau kopš 1999. gada. Rīgas centrā, restorānā “Čarlstons”, ik dienu satiekas pilsētas urbānās vides ritmi un laukos kurināta ugunskura dūmu smarža.

Katru dienu tiek kurinātas krāsnis un alkšņu malkas dūmos no 4 līdz 14 stundām tiek dūmota gaļa, iegūstot tai unikālas garšas nianses. Sulīgos barbekjū ēdienus restorāns piedāvā nobaudīt ar pašmāju gatavoto BBQ mērci un dažāda veida piedevām. Gadu laikā pasākumos un ikdienas darbos uzkrātā pieredze ir kvalitātes zīme gan oriģināli gatavotajiem ēdieniem, gan uzticamam servisam. 

Kontakti

Adrese:
Blaumaņa iela 38/40
Tālrunis:
+371 67770573
Epasts:
info@restaurant-riga.com
web:
www.charlestons.lv

Darba laiki

P:
11:00 – 22:00
O:
11:00 – 22:00
T:
11:00 – 22:00
C:
11:00 – 22:00
Pk:
11:00 – 23:00
Se:
11:00 – 23:00
Sv:
11:00 – 20:00

3 pavāru restorāns ”Tam labam būs augt” ir atklātās virtuves tipa restorāns, kuru iemīļojuši gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi.

2011.gada septembrī to dibināja divi Latvijā pazīstami pavāri – Mārtiņš Sirmais un Ēriks Dreibants. Restorāna šefpavārs ir Pāvels Skopa, kurš atbild par produktu selekciju, sadarbību ar zemniekiem un uzrauga virtuvi ikdienā.

Restorāns ir pieejams, draudzīgs un atvērts visiem – mīl klientus un sniedz teicamu servisu vissarežģītākajās situācijās. Paēdinās un apkalpos arī jūsu klientus, lai kādas nebūtu viņu vēlmes un iegribas.

Piedāvājumā arī dažādi pasākumi ar aktīvu viesu iesaisti. “Kopā gatavošanas meistarklase ar šefpavāru”, “Nākotnes ēdienu radošā laboratorija”, tūre ar degustācijām Rīgas Centrāltirgū – šīs ir tikai dažas no piedāvātajām aktivitātēm, kas ļauj viesiem atklāt un ieraudzīt Latviju pavāra acīm. 

Kontakti

Adrese:
Torņa iela 4
Tālrunis:
+ 371 20370537
Epasts:
3pavari@3pavari.lv
web:
www.3pavari.lv

Restorāns nosaukts īpašās Latvijas govju sugas – zilās govs – vārdā. Šeit iespējams nogaršot īstu zilo govju steiku, kas restorānā ir ļoti iecīnīts.

Restorānā arī baudāmi ēdieni, kuru produktus piegādā Latvijas ekoloģiskās saimniecības, piemēram, lēni gatavota jēra ciska ar ceptiem sakņaugiem, piparmētru kartupeļbiezeni un sarkanvīna mērci. Izsmalcināti ir arī zivju ēdieni, piemēram, ātes fileja, pasniegta ar saldajā krējumā gatavotiem sparģeļiem, spinātiem un ķirštomātiem vai sarkanasara fileja ar balto pupiņu un nātru biezeni, pasniegta ar citronu sviestu.

Restorānā arī pieejama plaša sarkanvīnu un baltvīnu izlase.

Kontakti

Adrese:
Meistaru iela 21, Rīga
Tālrunis:
+371 20035524
Epasts:
info@zila-govs.lv
web:
www.zila-govs.lv

Restorāns “Bufete” izvietots 2. stāvā balkonā mākslas galerijā “Galerija Istaba”, no kura iespējams noraudzīties uz izstādi galerijā un Kr. Barona ielu. Katrs galdiņš iekārtots atšķirīgi – kā atsevišķa istaba.

“Bufetē” saimnieko viens no populārākajiem un iecienītākajiem Latvijas pavāriem Mārtiņš Sirmais ar savu komandu. Sirmais atzīst vienīgi svaigus – vēlams ekoloģiski pareizi audzētus produktus un necieš saldētavas. Ēdienkarte “Bufetē” nepastāv, tikai savstarpējā sarunā starp pavāru un klientu tiek noskaidrots – kas tiks gatavots no konkrētajā dienā pieejamajiem produktiem.

“Galerijā Istaba” ik mēnesi tiek atklāta jauna izstāde, kas kā mākslas notikums piesaista apmeklētāju interesi. Te aplūkojami visdažāko autoru darbi – no Latvijas lauku ciematā atrastiem tīrradņiem līdz atzītām mākslas pērlēm. “Galerija Istaba” organizē arī tematiskās izstādes ar daudzu mākslinieku piedalīšanos.

Ikdienā galerijas veikalā iespējams iegādāties nelielas, ar Latviju saistītas dāvanas – daļa no tām ir galerijas produkcija, daļa – mākslinieku autordarbi. “Istabā” var atrast neordināras rotaslietas, apģērba aksesuārus, kreklus, pastkartes un apsveikuma kartiņas, porcelāna izstrādājumus. Galerijā pārdod arī Latvijā izdotos mūzikas diskus, mākslas katalogus un kultūras preses izdevumus.

Kontakti

Adrese:
Kr.Barona iela 31 a
Tālrunis:
+371 67281141
Epasts:
istaba@istaba.lv
 

The best steak in town!

Steiku Haoss vizītkarte ir izcili cepts steiks un Mežonīgo Rietumu atmosfēra. Restorānos tiek piedāvāti 17 veida steiki – liellopu, jēra, medījumu, cūkas un putnu gaļas, kuru pagatavošanā tiek izmantotas tikai dabīgas garšvielas. Steika garšas daudzveidības papildināšanai iespējams izvēlēties dažādas piedevas, kā arī izturētu vīnu vai atspirdzinošus kokteiļus.

Ikvienam restorāna viesim ir lieliska iespēja vērot steika pagatavošanas procesu, jo grils atrodas aiz stikla sienas Restorānu Steiku Haoss interjerā izmantots koks, kuru lieliski papildina no Latvijas laukiem vesti metāla elementi – galdu kājas, pakavi, kamīna piederumi. Īstenu Mežonīgo Rietumu noskaņu piešķir zvērādas un īpaši grafiti sienas gleznojumi, viesmīles rūtainos kreklos un kovboja cepurēs, kā arī Latvijas labāko kantrī grupu uzstāšanās. Vasarā Steiku Haoss saviem viesiem piedāvā veldzēties no karstās saules āra terasē.

Neaprakstāmi gards steiks, spirdzinošs dzēriens, debešķīgs deserts un liegs vēja pieskāriens Jūs ievedīs tālajā Mežonīgo Rietumu pasaulē!

Kontakti

Adrese:
Meistaru iela 25
Tālrunis:
+371 67222419
Epasts:
vecriga@steikuhaoss.lv
web:
www.steikuhaoss.com

Restorāns “Tēvocis Vaņa” ir kā labs draugs, pie kura aiziet ciemos, vai kā tāls radinieks, kuru apciemot braucienā.

Uzreiz nāk prātā bagāti klāti galdi ar gardiem ēdieniem, omulīgu atmosfēru un ilgām sarunām par dzīvi. Restorāna ir iekļauti ēdieni, kas balstīti uz klasiskajām krievu receptēm, taču ar mūsdienīgu akcentu, šeit Jūs atradīsiet gardu boršču, bīfstroganovu, paštaisītus pelmeņus vai vareņikus.

Bārā likts uzsvars uz stipriem alkoholiskajiem dzērieniem, pašu pagatavotajiem uzlējumiem, mājas morsiem un tējām ar mājas ievārījumu. Restorāns atspoguļo viesmīlību un mājīgumu.

“Tēvocis Vaņa” – sajūtaties kā mājās. 

Kontakti

Adrese:
Smilšu iela 16
Tālrunis:
+371 27886963
Epasts:
table@unclevanya.lv
web:
uncle-vanya.lv

Restorāns atrodas Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotaju Niklāvu Strunki. Tas iedvesmojis dot restorānam vārdu “Niklāvs” un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus. Tādā veidā, dodot iespēju restorāna viesiem baudīt labu ēdienu un lielisku mākslu.

Restorāns piedāvā nobaudīt tradicionālos latviešu ēdienus un neaizmirstamas garšas augstā kvalitātē. Ēdienkarte ir sezonāla, daudz izmantojot vietējo zemnieku audzētos produktus, tādējādi viesiem piedāvājot vislabāko kvalitāti un gardu sezonālo maltīti.

Mākslas tuvums iedvesmo arī šefpavāru Jānis Osis kopā ar komandu pat vienkāršus ēdienus pasniegt ar radošu izdomu.

Kontakti

Adrese:
Mārstaļu iela 1
Tālrunis:
+371 26443350
Epasts:
niklavs@hestiahotels.com
web:
www.hestiahotels.com

Darba laiki

P:
12:00 – 22:00
O:
12:00 – 22:00
T:
12:00 – 22:00
C:
12:00 – 22:00
Pk:
12:00 – 22:00
Se:
12:00 – 22:00
Sv: