Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Car-sharing Rīga, Latvija 00-24

Vieglo automašīnu koplietošanas noma, kravas automašīnu koplietošanas

CARGURU

Paņem.

Brauc.

Atstāj.

Atkārto.

Carguru ir pirmais Latvijas automašīnu koplietošanas pakalpojums (car sharing). Lietošanas maksā ir iekļautas pilnīgi visas izmaksas, tostarp degviela, autostāvvieta un apdrošināšana. Visas darbības, tostarp reģistrācija, automašīnas atvēršana un aizvēršana, tiek veiktas, izmantojot mūsu mobilo lietotni.

1. Iespēja ietaupīt
Carguru lietotāji iegūst iespēju izmantot transportu efektīvāk un izdevīgāk ģimenes vai uzņēmuma budžetam. Jums vairs nevajag tērēt naudu, lai uzturētu automašīnu, kas lielāko daļu laika netiek izmantota.
2. Komforts un efektivitāte
Mūsu klientiem nav jāuztraucas par saistībām pret banku, dārgām autostāvvietām, degvielu, apdrošināšanu, rindām autoservisā un vienmēr augošajiem nodokļiem. Par to visu parūpēsies Carguru!
3. Videi draudzīgs
Ikviens mūsu lietotājs dod ieguldījumu, lai apkārtējā vide būtu tīrāka un mums pieejamie resursi tiktu izmantoti efektīvāk. Rezultātā ieguvēji ir visi pilsētas iedzīvotāji, neatkarīgi no tā, vai viņi ir mūsu klienti vai nē!

Pasaulē ir vērojama tendence, ka liels cilvēku skaits pēc reģistrācijas “car sharing” sistēmā atsakās no personīgās automašīnas iegādes vai arī pārdod jau esošo. Atbildi uz jautājumu „kāpēc” varam saņemt, pamēģinot Carguru.

Carguru. Biznesam.

Atbrīvosim jūs no nepieciešamības uzturēt savu autoparku.

Līzings, autostāvvietas un servisi paliks pagātnē.
Vairāku līgumu un rēķinu vietā, jūs parakstāt tikai vienu līgumu.
Maksājiet tikai par to laiku, kad transports tika izmantots.

KONTAKTI

CITYBEE

Citādāka mobilitātes attieksme

CityBee mērķis ir padarīt pilsētas tīrākas un atvērtākas. Kā? Viena CityBee koplietošanas automašīna var aizstāt 12 personīgās automašīnas, kas lielākoties stāv uz vietas un aizņem vietu, padarot dzīvojamos rajonus pārpildītus.

Vairāk nekā 30 vieglo automašīnu modeļu un busiņu Tev apkārt, kurus vari rezervēt ar lietotni telefonā.

Daži fakti

3 Baltijas valstis

Un vairāk nekā 10 pilsētas, ieskaitot Rīgu, Jūrmalu, Liepāju, Viļņu un Tallinu!

Vairāk nekā 800 mašīnu

Visas bites autoparkā ienāk pilnīgi jaunas un gandrīz 40% jau ir hibrīdauto!

Vairāk nekā MILJONS braucienu!

Vairāk nekā 80 000 klientu visā Latvijā!

CENAS

Kāda ir cena un kā tā tiek aprēķināta?

Tīri vienkārši, izmantošanas laiks + nobrauktie kilometri, vai arī izvēloties priekšapmaksas paku piedāvājumu par fiksētu cenu.

Maksā, kad brauc

Brauciena cena tiek aprēķināta saskaitot izmantošanas laiku ar veiktajiem kilometriem.

Priekšapmaksas pakas

Priekšapmaksas pakas palīdzēs Tev ietaupīt, īpaši uz garākiem braucieniem! Izvēloties priekšapmaksas pakas, brauciens būs izdevīgāks nekā “Maksā, kad brauc”.

KONTAKTI

Vai tev ir kādi jautājumi?

 

TELEFONA NUMURS

 

E-PASTA ADRESE

 

MEDIA

Fiqsy

Aizraujoša mobilitāte vienā Fiqsy lietotnē! Skrejritenis Vairāk nekā 500 elektrisko skrejriteņu vienkāršai un ērtai lietošanai e-Auto Pirmais elektriskais un videi draudzīgais koplietošanas autoparks Rīgas pilsētā Kravas autobuss Ietilpīgs un demokrātisks palīgs ikdienas pārvadājumiem

e-Auto

Pirmais elektriskais un videi draudzīgais koplietošanas autoparks Rīgas pilsētā

Kravas autobuss

Ietilpīgs un demokrātisks palīgs ikdienas pārvadājumiem

Pavisam vienkārši. Organizē mobilitāti savā telefonā!
 • 1. Reģistrējies

  Lejupielādē Fiqsy mobilo lietotni. Aizpildi nepieciešamo informāciju. Jauniem e-Auto vai kravas busu lietotājiem nepieciešams reģistrēt savu autovadītāja apliecību

 • 2. Rezervē

  Atrodi Fiqsy mobilās lietotnes kartē tuvāko skrejriteni, Renault Zoe vai VW Crafter un rezervē to! Rezervācijas laiks ir 15min.

 • 3. Izbaudi

  Pēc ierašanās pie rezervētā transporta līdzekļa, noskenē QR kodu skrejritenim vai spied “Sākt braucienu” mobilajā lietotnē automašīnām un izbaudi braucienu!

 • 4. Pabeidz braucienu

  Novieto transportlīdzekli Fiqsy mobilajā lietotnē iezīmētās zaļās zonas ietvaros. Pabeidz braucienu, nospiežot “Pabeigt braucienu”

Lejupielādē Fiqsy mobilo lietotni!

Fiqsy mobilās lietotnes lejupielāde un reģistrācija ir bezmaksas. Tu maksāsi tikai, izmantojot kādu no Fiqsy piedāvātajiempakalpojumiem – skrejriteņus, e-Auto vai kravas autobusu. Izmēģini jau tagad! 

m

KONTAKTI

info@fiqsy.com

+371 25480010

#tavsfiqsy

OX Drive (Tesla car sharing)

Bezmaksas km

Ja nobrauksiet vairāk par 200km 24h vai 1000km 7 dienās, tad par papildu km maksa būs 0.18 €/km.

Model 3 Standard Range image
Model 3 Standard Range +

Diapazons: 350 km
Paātrinājums 5,6 s 0-100 km

Model 3 Long Range image
Model 3 Long Range

Diapazons: 450 km
Paātrinājums 4,4 s 0-100 km

Model 3 Performance image
Model 3 Performance

Diapazons: 400 km
Paātrinājums 3,3 s 0-100 km

Papildu maksas

Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Noteikumiem un nosacījumiem, lai uzzinātu sīkāku informāciju par to, kā un ar kādiem nosacījumiem šīs maksas var tikt piemērotas.

Maksas apraksts
EUR
Pazaudēta uzlādes karte
€ 15.00
Uzlādes kartes izmantošana, lai uzlādēt jebkuru citu transportlīdzekli.
€ 200.00
Automašīnas atstāšana ārpus atļautās zonas. Kilometru maksa tiek aprēķināta līdz tuvākajai “zaļajai” zonai.
€ 50 + 0,50eur/km
Automašīnas novietošana neatļautā vietā un/vai brauciena beigšana slēgtā/ ierobežotā zonā.
€ 100.00
Par automašīnas notraipīšanu un piegružošanu, kam nepieciešama papildus tīrīšana (bez ķīmiskās tīrīšanas, piemēram dzīvnieku spalvas, pārmērīgs netīrumu un atkritumu daudzums uz sēdekļiem, citur salonā, bagāžniekā).
€ 35.00
Ķīmiskā tīrīšana, ja automašīna ir atstāta tādā stāvoklī, ka to nav iespējams iztīrīt citādi.
€ 100.00
Smēķēšana automašīnā (tai skaitā elektroniskās cigaretes, iqos u.t.t).
€ 200.00
Sodu apstrāde.
Oficiāls naudas sods + 15 € apstrādes maksa
Par automašīnas atstāšanu zem 5% pēc brauciena beigām un/vai automašīnas nepievienošanu uzlādes stacijai.
€ 40.00
Par nepatiesu datu sniegšanu, citas personas datu izmantošanu vai sava profila nodošanu lietošanā citai personai.
€ 1,000.00
Par USB zibatmiņas formatēšanu, autokameras ieraksta dzēšanu bez OX Drive atļaujas.
€ 250.00
Bīstama, neapdomīga vai neuzmanīga braukšana – ātruma pārsniegšana virs 50km/h, piedalīšanās dragreisos, driftošanā vai citās sacensībās vai treniņbraucienos.
€ 500.00 – € 1000.00
Negadījumi
Pašrisks jeb summa, kas būtu jāmaksā nelaimes gadījumā (tikai KASKO apdrošināšanas gadījumā) ja esi atbildīgs par negadījumu.
€ 750.00
Pašrisks gadījumā, ja notiek sadursme ar dzīvnieku.
€ 150.00
Pašrisks gadījumā, ja tiek bojāts priekšējais vējstikls/stikls.
€ 150.00
Braukšana alkohola vai citu psihotropo vielu reibumā.
€ 2,500.00
Aizbraukšana no negadījuma, nepaziņojot par to atbildīgajām iestādēm un/vai OX Drive.
*pilna materiālā atbildība par trešajām personām nodarītiem zaudējumiem, kaitējumu un bojājumiem, kas izdarīti Transportlīdzeklim.
€ 1,000.00 + *

Izmanto biznesa kontu un kļūsti par OX biznesa lietotāju

Tas ļaus Tavam uzņēmumam:

Kā izveidot OX Drive biznesa kontu

Gadījumā, ja Tev ir radušies jebkādi jautājumi par to, kā izmantot OX Drive biznesam, droši sazinieties ar mums, rakstot uz hello@oxdrive.lv

1. Lai izveidotu biznesa kontu, atver OX Drive aplikāciju un tajā atver izvēlni „Konts”.

2. Izvēlies „Biznesa konts” un seko norādījumiem lietotnē.

3. Pilnos uzņēmuma rekvizītus nosūti uz hello@oxdrive.lv, lai mēs varam tos pievienot Tavam biznesa kontam. 

4. Lai uzaicinātu biznesa kontā lietotājus no savas organizācijas, izvēlies „Biznesa konts”, un pēc tam nosūti kodu cilvēkiem, kurus vēlies pievienot savam biznesa kontam. Ievadot kodu sadaļā „Biznesa konts”, viņi varēs pievienoties Tavai organizācijai.

Būtiski norādīt,  ka lietotājiem pirms brauciena uzsākšanas aplikācijā jāizvēlas „bizness” (“business”), lai brauciena izmaksas tiktu attiecinātas uz izveidoto biznesa kontu

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Aplokciems, Asari, Asari, Valteri, Atgāzene, Šosciems, Auce, Balasta dambis, Balvi, Basteja pasāža, Vecrīga, Bauska, Beberbeķi, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Brekši, Bukulti, Bulduri, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Cesvaine, Cēsis, Dagda, Daugavgrīva, Daugavpils, Dobele, Dreiliņi, Dubulti, Durbe, Dzintari, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Garkalnes Amatnieki Baltezers Berģi Bukulti Garkalne Garkalnes Langstiņi Makstenieki Priedkalne Priežlejas Ropažu Skuķīši Sunīši Suži Upesciems, Grobiņa, Grīziņkalns, Grīziņkalns, Ikšķile, Ilūkste, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jaunciems, Jaundubulti, Jaunjelgava, Jaunmīlgrāvis, Jaunķemeri, Jelgava, Jugla, Juglas centrs, Jugla, Juglas papīrfabrikas ciemats, Jēkabpils, Jūrmala, Kandava, Kauguri, Kleisti, Klīversala, Klīversala, Koknese, Krasta masīvs, Krastaciems, Krāslava, Krēmeri, Kuldīga, Kundziņsala, Kārsava, Lejas podrags, Lielupe, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Lucavsala, Ludza, Lāčupe, Imanta, Līgatne, Madona, Majori, Makšķernieku ciemats, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mazsalaca, Melluži, Mežaparks, Mežciems, Minska, Purvciems, Mūkupurvs, Mūkusala, Nordeķi, Olaine, Ozolciems, Petriņciems, Bieriņi, Ozolnieki, Papīrfabrikas ciemats, Piltene, Pleskodāle, Preiļi, Priedaine, Priekule, Pumpuri, Purvciems, Pārdaugava, Pāvilosta, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Ropažu Augšciems Bajāri Bajārkrogs Gaidas Jaunbagumi Kangari Kākciems Lielkangari Mucenieki Nāgelmuiža Podkājas Ropaži Ropažu Rotkaļi Silakrogs Tumšupe Ūlupji Vāverkrogs “Villasmuiža” Villasmuiža Zaķumuiža, Rēzekne, Rīga, Rīnūži, Rītabuļļi, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils Acone Bajāri Jaunsaurieši Ķeizarsils Mežezeri Pikalne Piķurgas Rūķi Salaspils Saulkalne Silabrieži Tēraudi Tilderi, Saldus, Sarkandaugava, Seda, Sigulda, Skrunda, Sloka, Smiltene, Staicele, Stende, Subate, Talsi, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vaivari, Valdemārpils, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera, Vecdaugava, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Vecāķi, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Vējzaķusala, Mazā Vējzaķusala, Zasulauks, Zaķusala, Ziepniekkalns, Zilupe, Zolitūde, Zvēraudzetavas ciemats, Jugla, Āgenskalna priedes, Āgenskalns, Āgenskalns, Čiekurkalns, Čiekurkalns, Ķegums, Ķemeri, Ķengarags Krasta, Ķīpsala, Šampēteris, Šmerlis, Šķirotava