Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

BŪVGRUŽU UN ATKRITUMU IZVEŠANA RĪGA / LATVIJA

Uzziņu telefons +371 27255552

info@8887.lv

Atkritumu izvešanas cenas
 
Būvgružu izvešana cena
 
Pieņem būvgružus
 
Lielgabarīta atkritumu izvešana cena
 
Sadzīves atkritumu konteineri izmēri
 
Sadzīves atkritumu konteineru noma

Veicot mājas vai dzīvokļa remontu, vai daudzstāvu mājā apvienojot divus dzīvokļus, bez būvgružiem neiztikt. Remontdarbu laikā ir dažāda veida būvgruži, kas satur betonu, ģipsi, koku, stiklu, flīzes, nolietotas ūdens caurules, vecas durvis un logus, jumta apdares materiālus, kā rezultātā ir nepieciešami būvgružu konteineri, būvgružu izvešana un utilizācija. 

Celtniecības būvgružiem ir paredzēti speciāli būvgružu konteineri, līdz ar to ir nepieciešama konteinera noma. Tātad būvgruži ir jāsavāc, jāsašķiro atbilstošos konteineros un jānoorganizē būvgružu izvešana. Viens no svarīgākajiem nosacījumiem ir tas, ka būvgružus nedrīkst sajaukt ar bīstamiem atkritumiem, piemēram, šīferi.

Svarīgi arī, ka neatkarīgi no būvgružu izmēra, tos nedrīkst ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Lai remonta laikā klientam pašam nav jāorganizē būvgružu izvešana, konteinera noma un atkritumu utilizācija un nav jāaprēķina būvgružu izvešanas cena, mēs piedāvājam kompleksu pasākumu un visu izdarīsim klienta vietā, ar individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu komanda jebkuru objektu ātri un kvalitatīvi atbrīvos no būvgružiem, savāks atkritumus un sašķiros, sakrāmēs maisos un saliks konteinerī. Būvgružu izvešana lai paliek mūsu ziņā! Mūsu klientam pēc celtnieku paveiktā darba nav jāuztraucas par tādām lietām, kā būvgružu konteinera noma, būvgružu izvešana, utilizācija.

Arī ēku demontāža tiek uzticēta mūsu profesionāļu komandai. Neatkarīgi no gadalaika, mūsu profesionāļu komanda veic pilnu demontāžas darbu ciklu. Ēkas konstrukcija var būt gan no dzelzsbetona un ķieģeļa, gan arī no koka. Kad demontāžas darbi tiks pabeigti, mēs sakārtosim teritoriju un aizvedīsim būvgružus tālākai utilizācijai.

Ja klientam pēc objekta likvidācijas ir nepieciešama ēkas pamatu demontāža, šo darbu varat uzticēt mums! Mēs labiekārtosim klienta teritoriju, tai skaitā arī sazāģēsim un izvedīsim traucējošos kokus, un veiksim citus nepieciešamos darbus, savstarpēji vienojoties ar klientu.

Mūsu rīcībā ir profesionāli instrumenti, atbilstoša tehnika, nepieciešamā izmēra konteineri un specializēts transports, lai normatīvo aktu kārtībā notiktu demontāžas darbi, būvgružu izvešana un utilizācija no klienta objekta videi draudzīgā veidā.

Jebkura garuma un lieluma koka izstrādājumus, lielgabarīta detaļas un metāllūžņus sazāģējam ar profesionāliem instrumentiem, atkritumus sašķirojam, izmantojot būvgružu konteineri, iekraujam tos atbilstošā transportā, un utilizācija notiek normatīvo aktu paredzētāja kārtībā.

Mūsu darba kvalitāti neietekmē objekta lielums un tā atrašanās vieta. Mēs esam gatavi strādāt jebkurā objektā, kurā ir nepieciešama būvgružu izvešana, konteinera noma, utilizācija, nepieciešamības gadījumā piesaistot sadarbības partnerus.

Mēs ātri un kvalitatīvi paveiksim savu darbu un dosim jums iespējas ātrāk ķerties pie sava dzīvokļa remonta/pārbūves vai ģimenes mājas būvniecības. Uz tikšanos objektā!

Mēs piedāvājam pakalpojumu klāstu Mūsu pakalpojumi

Speciālās tehnikas noma

Mēs izīrējam rakšanas, iekraušanas, kā arī ceļu remonta tehniku par pieejamām cenām. Cenas sākot no 30 EUR/h + piegāde.

 

Konteineru noma

Konteineru iznomāšana un izvešana būvgružiem Rīgā. Konteiners tiek izņemts jebkurā laikā, kad to pieprasa klients.

 

Būvgružu pārstrāde un
šķirošana

Mēs palīdzam saviem klientiem piedāvāt būvniecības atkritumu pārstrādes un šķirošanas darbu izpildi. Darbi tiek veikti uzņēmuma īpašo šķirošanas vietu teritorijā.

 

Beramkravas

Mēs varam pārvadāt jebkādus kravu apjomus, izmantojam dažāda izmēra konteinerus atkarībā no pasūtītāja vajadzībām.

 

Sniega tīrīšana, novākšana un izvešana

Tīram un izvedam sniegu ar specializētu sniega tīrīšanas tehniku (traktori, bobcati).

 

Ēku un būvju demontāža

Mums ir pieredze un prasmes, kas ļauj droši veikt vecu, bīstamu un avārijas stāvoklī esošo ēku demontāžu.

Izvedīsim un iztīrīsim Jūsu dzīvokli, māju vai citu telpu no vecām mēbelēm, veiksim mēbeļu utilizāciju kā arī nodrošinām klavieru izvešanu, dīvānu izvešanu, matraču izvešanu u.c.

 

Profesionāli, ātri un atbildīgi izvedīsim atkritumus no objektiem pa visu Latviju, tā skaitā dažāda veita metāllūžņus, krāmus u.c. Zemākās cenas Latvijā un videi draudzīgi risinājumi.

 

Utilizācijas serviss profesionāli, ātri un atbildīgi savāks dažāda veida būvgružus pēc remontiem no dzīvokļa vai cita objekta. Izvedīsim un nogādāsim atkritumu pārstrādes punktā.

 

Veiksim profesionālu, atbildīgu un ātru sadzīves tehnikas izvešanu un utilizāciju. Atļauj profesionāliem izvest veco leduskapi, veļasmašīnu, gāzes plīti vai veiksim kādu citu tehnikas utilizāciju.

 

Lapu izvešana ir pakalpojums, kuru nolīgstot, saimnieks var droši paļauties, ka maisi ar lapām vai nopļauto zāli no teritorijas pazudīs ļoti ātri.

 

Serviss X10 paveiks neiespējamo – rekordīsā laikā attīrīs Jūsu teritoriju no vecām, nojaukšanai paredzētām koka ēkām un sadzīves atkritumiem, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi.

 

Spēcīgi un profesionāli darbinieki operatīvi iztīrīs bēniņus no dažādiem krāmiem: vecām mēbelēm, sadzīves tehnikas, būvgružiem un citām nevajadzīgām lietām. Konsultācija – bez maksas.

 

Ātra un izdevīga vecu mēbeļu un nolietotas sadzīves tehnikas izvešana no pagrabiem. Šo pakalpojumu bieži izvēlas ne tikai privātmāju īpašnieki, bet arī daudzstāvu namu pārvaldnieki.

 

X10 SERVISS rīcībā ir trīs ietilpīgi kravas furgoni un profesionāli darbinieki, kuri ātri, kvalitatīvi un atbilstoši visiem noteikumiem iztīrīs jebkuru teritoriju, sagatavojot to tālākai īpašuma attīstīšanai.

 

Lielgabarīta konteinera noma. Sadarbības veidi ir daudz un dažādi. Piedāvājam kompleksu pasākumu. Zvani, individuāla pieeja katram klientam!

 

Serviss X10 SERVISS piedāvā zāles pļaušanas un krūmu griešanas pakalpojumus ar profesionālu, daudzfunkcionālu trimmeri. Ar šo trimmeri/krūmgriezi, mainot dažādas funkcijas, var pļaut gan dažāda garuma zāli, gan nogriezt krūmus dažāda lieluma teritorijās.

 

Piedāvājam Rīgas un Pierīgas namu un teritoriju īpašniekiem zaru šķeldošanu, kā arī sašķeldot nokritušus kokus, izzāģēt un sašķeldot krūmus un to zarus. Tāpat varam iztīrīt aizaugušas teritorijas no zāles, krūmiem un nelieliem kokiem.

 

Piedāvājam zemes izvešanu un izlīdzināšanu. Mūsu rīcībā ir ietilpīgas kravas automašīnas zemes izvešanai un traktori iekraušanas un zemes frēzēšanas darbiem – iztīrīto teritoriju varam nofrēzēt un aizvestās piesārņotās zemes vietā atvest tīru melnzemi.

 

Ja vēlaties labiekārtot iegādātu vai mantotu īpašumu, ļoti bieži teritorija vispirms pareizi jāsakopj. Zemes frēzēšanas darbi ir svarīga to sastāvdaļa, lai vasarā izdangātajā vai aizaugušajā vietā acis priecētu košs un līdzens zāliens! 

 

Jebkura veida beramas kravas piegāde/izvešana 1m3 – 9m3 (līdz 5 t). Sadarbojamies ar privātpersonām, valsts un pašvaldības iestādēm. Kravas auto noma ar šoferi.

Mūsu komanda palīdzēs jums tikt galā ar
jebkuras sarežģītības uzdevumiem.

1

Mēs strādājam šajā
jomā vairāk nekā 15
gadus!

2

Mēs garantējam
augstu atbildības
līmeni

3

Mēs vienmēr
ievērojam termiņus

4

Atkritumu likvidēšanai
izmantojam poligonus

BŪVGRUŽU UN ATKRITUMU IZVEŠANA

Uzņēmums piedāvā izvest no Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Aplokciems, Atgāzene, Šosciems, Auce, Balvi, Bauska, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Cesvaine, Cēsis, Dobele, Dreiliņi, Durbe, Dzirciems, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Grobiņa, Grīziņkalns, Ikšķile, Imanta, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Jaunciems, Jaunjelgava, Jaunmīlgrāvis, Jelgava, Jugla, Jēkabpils, Jūrmala, Kandava, Kleisti, Koknese, Krasta masīvs, Kuldīga, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Līgatne, Madona, Mangaļsala, Mazsalaca, Mežaparks, Olaine, Piltene, Pleskodāle, Priekule, Purvciems, Pāvilosta, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Rīga, Rīnūži, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils Acone Bajāri Jaunsaurieši Ķeizarsils Mežezeri Pikalne Piķurgas Rūķi Salaspils Saulkalne Silabrieži Tēraudi Tilderi, Saldus, Sarkandaugava, Seda, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Staicele, Stende, Talsi, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Valdemārpils, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Āgenskalns, Čiekurkalns, Ķegums, Šampēteris, Šmerlis, Šmerlis, Šķirotava Tukuma, Talsu, Engures, Jaunpils, Kandavas novada un Jūrmalas pilsētas dažāda veida lielgabarīta, sadzīves celtniecības un ražošanas atkritumus ar 8 un 10 m3 konteineriem.

Mēs apkalpojam celtniecības, ražošanas, tirdzniecības uzņēmumus un privātpersonas.

Mēs novietosim jūsu vajadzībām nepieciešamo konteineru bez nomas maksas jūsu uzņēmuma teritorijā vai objektā.

Mums ir visas nepieciešamās Valsts institūciju izsniegtās atļaujas atkritumu savākšanai, pārvadāšanai un uzglabāšanai.

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

“Berga bazārs”, “Centrs” – veikals, Vecrīga, “Dole” – veikals, Ķengarags, “Domina”, VEF, “Mols” – veikals, Maskavas forstate, “Mēbeļu nams” – veikals, Purvciems, “Tallina” – veikals, Jugla, “Teātra pasāža”, Vecrīga,Centrs, “Upīša pasāža”, Alfa, Šmerlis, Aplokciems, Asari, Asari, Valteri, Atgāzene, Šosciems, Balasta dambis, Baldone, Baloži, Basteja pasāža, Vecrīga, Beberbeķi, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Brekši, Bukulti, Bulduri, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Daugavgrīva, Dreiliņi, Dubulti, Dzintari, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Grīziņkalns, Grīziņkalns, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jaunciems, Jaundubulti, Jaunmīlgrāvis, Jaunķemeri, Jugla, Juglas centrs, Jugla, Juglas papīrfabrikas ciemats, Jūrmala, Kapi, Kauguri, Kleisti, Klīversala, Klīversala, Krasta masīvs, Krastaciems, Krēmeri, Kundziņsala, Lejas podrags, Lielupe, Lucavsala, Lāčupe, Imanta, Majori, Makšķernieku ciemats, Mangaļsala, Maskavas forštate, Maxima-Deglava, Purvciems, Maxima-Saharova, Pļavnieki, Maxima-Slokas, Imanta, Maxima-Vienības, Ziepniekkalns, Melluži, Mežaparks, Mežciems, Minska, Purvciems, Mūkupurvs, Mūkusala, Nordeķi, Olaine, Olympia-Olimpija, Ķīpsala, Origo, Ozolciems, Petriņciems, Bieriņi, Ozolnieki, Papīrfabrikas ciemats, Pleskodāle, Priedaine, Pumpuri, Purvciems, Pārdaugava, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Rīga, Rīnūži, Rītabuļļi, Salaspils, Salaspils, Sarkandaugava, Saulkrasti, Sigulda, Sloka, Spice, Stockman-Stokman, Teika, Tirgus, Torņakalns, Trīsciems, Universālveikals, Galerija Centrs, Vecrīga, VEF, Vaivari, Vangaži, Vecdaugava, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Vecāķi, Vējzaķusala, Mazā Vējzaķusala, Zasulauks, Zaķusala, Ziemeļu rajons, Ziepniekkalns, Zolitūde, Zvēraudzetavas ciemats, Jugla, Āgenskalna priedes, Āgenskalns, Āgenskalns, Čiekurkalna tirgus, Čiekurkalns, Čiekurkalns, Ķemeri, Ķengarags, Ķīpsala, Šampēteris, Šmerlis, Šķirotava