Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Automazgātuve AutoRelax

Virsbūves mazgāšana ar rokām tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem automašīnas virsbūves mazgāšanas veidiem. Profesionālā ķīmija un darbinieku pieredze ļauj sasniegt nevainojamu rezultātu, bez riska saskrāpēt automašīnas virsbūvi.

Mazgāšanā ar rokām ietver vairākus secīgus procesus, kas nodrošina netīrumu pilnīgu nomazgāšanu no automašīnas virsbūves. Netīrumi sākumā tiek apstrādāti ar ķīmiju, kura tiek sajaukta ar ūdeni, proporcijā, kas pasargā automašīnas virsbūvi no agresīvas ķīmijas koncentrāta. Kad visi netīrumi ir nomazgāti, automašīnas virsbūvei tiek uzklāts profesionāls auto šampūns, kurš darbojas kā lubrikants, lai mazgāšanas procesā nesaskrāpētu virsbūvi. Virsbūves mazgāšanā tiek pielietotas mīkstās sukas un mazgāšanas cimdi, kā arī otiņas lai iztīrītu restes, emblēmas un citas eksterjera detaļas.

Pēc virsbūves un disku mazgāšanas automašīnas virsbūvi rūpīgi noskalo, kā arī nomazgā durvju un bagāžnieka ailes. Kad automašīnas virsbūve tiek pilnībā noskalota, pēc klienta izvēles tiek uzklāts žāvēšanas vai Nano vasks, kā arī tiek piedāvāti speciālie hidrofobie un aizsargpārklājumi, kuri nodrošina tīrāku virsbūvi, spilgtāku krāsu un kuriem piemīt ūdens atgrūšanas spējas.

AUTOMAŠĪNU MAZGĀŠANA UN DETEILINGS – Specializēti pakalpojumi automašīnas manuālai mazgāšanai un ķīmiskai tīrīšanai, profesionāla 3 pakāpju pulēšana un keramikas pārklājums;

EKSTRA UN ĪPAŠI NETĪRA SALONA TĪRĪŠANA
Ja automašīnas salons ir īpaši netīrs, tad parastā salona tīrīšana nespēj sniegt vēlamo rezultātu, šajā gadījumā klientam tiek piedāvāta opcija – rūpīgā salona tīrīšana, kura iekļauj iepriekšminēto darbību salona tīrīšana bet paredz arī grīdasseguma mazgāšanu, auduma sēdekļu mazgāšana vai žāvēšana pēc nepieciešamības, kā arī citus papildus darbus lai sasniegtu izcilu rezultātu.

SĒDEKĻU MAZGĀŠANA UN ŽĀVĒŠANA
Ja salona stāvoklis ir apmierinošs bet ir nepieciešamas nomazgāt tikai sēdekļus, lai noņemtu traipus vai citus netīrumus tad mums ir tāda opcija nomazgāt sēdekļus vai tikai vienu sēdekļi, ka arī nožāvēt tos.

Lai cik uzmanīgi auto īpašnieki neizturētos pret sava transportlīdzekļa interjeru, nevar izvairīties no pamatīgas un profesionālas tīrīšanas nepieciešamības.

Vasarā automašīnā iekļūst daudz putekļu, bet ziemā reaģenti un smilts atstāj uz paklājiem un interjera savas pēdas. Drēgni laika apstākļi un mitrs klimats kopumā veicina traipu parādīšanos uz plastmasas elementiem, griestiem un sēdekļiem salonā. Atrisināt šo problēmu palīdzēs rūpīga interjera ķīmiskā tīrīšana.

Mūsu uzņēmums īsteno automašīnas interjera uzkopšanu visaugstākajā līmenī. Mēs ar vislielāko rūpību attiecamies pret detaļām, kurām lielākajā daļā citu auto mazgātavu vienkārši nepievērš uzmanību.

Pilnam salona deteilingam nepieciešams noteikt netīrumu pakāpi un tipu, tad tiek izvēlēti vispiemērotākie speciālie līdzekļi tīrīšanai, visbeidzot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, tiek piemeklēts arī vispiemērotākais tīrīšanas aprīkojums.

Tālāk speciālisti sāk attīrīt interjeru ne tikai no netīrumiem, bet arī no nevēlamiem aromātiem (ja automašīna tiek pārdota – tās vērtība tādā veidā var nozīmīgi paaugstināties).

Lai nodrošinātu virsmas aizsardzību, pēc kvalitatīvas salona ķīmiskās tīrīšanas tiek izmantoti īpaši aizsardzības līdzekļi, kuriem ir netīrumu un putekļus atgrūdošas īpašības.

Labi uzturēts auto izskats sagādā prieku lielākajai daļai autoīpašnieku. Mēs tiecamies saglabāt jaunas mašīnas efektu, cik ilgi vien tas ir iespējams.

Šobrīd visizplatītākais un efektīvākais veids, kā saglabāt virsmu, ir keramiskie pārklājumi. Keramiskais pārklājums ir viens no visefektīvākajiem aizsardzības līdzekļiem no skābā lietus, putnu ekskrementiem, pielipušiem kukaiņiem un šķembu skrāpējumiem.

Virsbūves apstrādei tiek izmantoti kā sintētiskie, tā arī naturālie vaski. Vaski neizšķīst ūdenī, nereaģē ar skābēm un sārmiem.

Šo īpašību dēļ vasks tiek tradicionāli izmantots, lai apstrādātu virsbūvi ar mērķi uzlabot izskatu un aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Kad virsma tiek pārklāta ar vasku, vaska daļiņas uzkarst, izkausē un iekļūst mikroplaisās uz virsbūves. Rezultātā virsma tiek izlīdzināta. No gludās virsmas atspoguļojas saules stari neizkliedējoties, tādējādi radot “spoguļa spīduma” efektu

Vasks veido uz virsbūves hidrofobu plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tā kā vasku neietekmē sārmi un skābes, tas pasargā virsbūvi no ķīmiskām vielām, kā arī no vairākām dabiskas izcelsmes vielām, piemēram, sveķiem no skuju kokiem.

No virsmas, kas pārklāta ar vasku, ir viegli nomazgāt sveķus, un netiks atstatas pēdas. Cita veida piesārņojumu likvidēšana arī prasa mazāku piepūli, kas netieši aizsargā virsbūvi no mehāniskiem bojājumiem, mazgāšanas laikā.

Kontaktinformācija

  • +371 20 065 654

Adrese

Ulbrokas iela 1a
Rīga, LV-1021
Latvija

Darbalaiks

Pirmd.: 08:00–21:00
Otrd.: 08:00–21:00
Trešd.: 08:00–21:00
Ceturtd.: 08:00–21:00
Piektd.: 08:00–21:00
Sestd.: 09:00–21:00
Svētd.: 09:00–21:00

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *