Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Auto atslēgas Auto atslēgu izgatavošana un remonts Rīgā +371 27255552

+371 27255552 ZVANI 00-24

SOS DURVJU ATVERŠANA 00-24, +371 27255552

AUTO ATVĒRŠANA RĪGĀ

Mēs atvērsim Jūsu auto bez bojājumiem

Dažreiz gadās situācijas, kad nestrādā centrālā durvju slēdzene, atslēgas tiek aizmirstas mašīnā, slēdzenes aizsalušas vai Jūsu auto ir izlādējies akumulators un Jūs nevarat atvērt savu auto?

Vai vēl sliktāk, salauzāt atslēgu atstājot otru pusi slēdzenē?

Mēs zinām, kā Jums palīdzēt! Jums tikai jāpiezvana mums uz numuru: +371 27255552!
Mēs strādājam visā Latvijas teritorijā.
Mēs strādājam ātri un operatīvi, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.
Mūsu profesionālā komanda, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, ātri un efektīvi palīdzēs Jums!

Avārijas durvju atveršana

Jebkādu vieglo automašīnu, motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu avārijas atveršana

 

Gadījumos, kad cilvēks nevar atvert savu automašīnu sakarā ar kaut kādām tehniskajām problēmām ar automašīnu vai arī gadījumos, kad tika pazaudētās visas autoatslēgas, mūsu specialists izbrauc uz vietu visu diennakti, lai palīdzētu klientam tikt iekšā savā automašīnā.

Pārsvarā, ja mašīnai ir kaut kādas tehniskās problēmas, kurās nelauj to iedarbināt, cenšamies rast risinājumus uz vietas, kas ļauj klientam ekonomēt laiku un naudu par evakuātora dienesta izsaukšanu.
 

Jebkādu automašīnu modeļu atslēgu ar imobilaizeru un centrālo atslēgu izgatavošana. Kā arī ar BEZATSLĒGU sistēmu (keyless go system)

 

Pārsvarā auto atslēgu programmēšanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā. Auto atslēgas izgatavošanas procedūra sastav no imobilaizera programmēšanas, lai varētu iedarbināt mašīnu, atslēgas mehaniskās daļas izvīlēšanas un centrālās atslēgas / pults programmēšanas 

Darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs programmējamo atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi vispopulārākie Latvijā automašīnu modeļi. Ja uz vietas nav atslēgas priekš Jūsu automašīnas, mēs to pasūtam un īsā laika posmā atslēga tiek piegādāta mūsu noliktavā tālākai izmantošanai.

Motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu atslēgu ar imobilaizeru izgatavošana

Pārsvarā motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu atslēgu izgatavošanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā. Bet pēc iepriekšējas vienošanās mūsu meistars brauc izsaukumos pa pilsētu, gan ārpus pilsētas, kā arī pa visu Latviju. Kā ir zinams, sākot ar 1995. gadu pārsvarā visi autotransporta līdzekļi ir aprikoti ar tādu papildus drošības sistemu, kā imobilaizers, bez kuras nevarēs iedarbināt aizdedzi.

Mūsu specialists, kad ir noteikts imobilaizera tips (ja tas ir atslēgā iekšā), izvīlē mehanisko atslēgas daļu un ieprogrammē imobilaizeru. Darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi populārākie Latvijā automašīnu modeļi

Jebkādu auto un moto atlēgu atjaunošana gadījumos, kad tika pazaudētas visas atslēgas

 
Gadījumos, kad tika pazaudētas visas autoatslēgas, mūsu meistars izbrauc tieši uz vietu, kur atrodas automašīna. Uz vietas tiek veiktas visas darbības, nepieciešamās auto atslēgas atjaunošanai. Nepieciešamības gadījumā mūsu firmai ir visu dienakti apsargājāmā un drošā vieta, kur var novietot jūsu automašīnu, lai pabeigtu autoatslēgas atjaunošanas procedūras. Visi termiņi un darbības tiek iepriekš apspriestas ar automašīans īpašnieku; plaša darbības pieredze šajā jomā ļauj mūsu meistaram diezgan precīzi noteikt termiņus, kad mīļākā automašīna varēs atkal iepriecināt savu īpašnieku ar braucieniem.

Svarīgi:

Ja Jums ir tikai viena auto atslēga, ar kuru var iedarbināt Jūsu automašīnu, tad mēs iesakam pasūtīt otru eksemplāru jau iepriekš, jo kad pazaudētas visas atslēgas – auto atslēgas atjaunošanas cena būtiski paaugstinās.

Auto atslēgu izgatavošana pēc auto slēdzenes vai pēc auto mašīnas vadītāja durvju slēdzenes

 

Katrai slēdzenei vai cilindra veida mehanismam ir savs individuāls kods (kurš ir atspoguļots zīmējumā uz atslēgas). Atslēgu pazaudēšanas vai salaušanas gadījumos, pašu atslēgu var atjaunot vai uztaisīt no jauna, nolasot iekšējo slēdzenes kodu. 

Jebkādas sarežģītības pakāpes atslēgu izgatavošana

 

Mēs izgatavojam atslēgas priekš dažāda veida durvīm un slēdzenēm: priekš šleiperveida slēdzenēm;

 • priekš šlepera slēdzenēm;
 • priekš iekaļāmām slēdzenēm;
 • priekš piekarāmām slēdzenēm;
 • priekš sistēmas MASTER LOCK slēdzenēm un cilindriem;
 • priekš ASSA un ABLOY firmu slēdzenēm un cilindriem;
 • priekš metāl durvju slēdzenēm (seifu un “zirnekļa” sistēmas);
 • priekš pastkastēm;
 • priekš kases aparātiem;
 • domofona atslēgu un elektro karšu-caurlaižu izgatavošana / programmēšana.

Mums ir diezgan plašs atslēgu sagatavju sortiments, mūsdienīgas un kvalitatīvas atslēgu izgatavošanas ierīces.
Pasūtījuma izpildīšanas termiņi un cenas tiek apspriestas iepriekš.

Atslēgu izgatavošana pēc durvju slēdzenes

 

Katrai slēdzenei vai cilindra veida mehanismam ir savs individuāls kods (kurš ir atspoguļots zīmējumā uz atslēgas). Atslēgu pazaudēšanas vai salaušanas gadījumos, pašu atslēgu var atjaunot vai uztaisīt no jauna, nolasot iekšējo slēdzenes kodu. Mūsu meistaram ir daudzgadu pieredze slēdzeņu un cilindru mehanismu demontēšanas un remonta jomā, sakot ar vecājiem padomju laikos rāžotām slēdzenēm un cilindriem un beidzot ar mūsdienīgiem mehanismiem.
Kā arī gadījumos, kad tiek salauzts slēdzenes vai cilindra mehanisms, kurš ir uzstādīts daudzdzīvokļu mājā vai kopējā kāpņu telpā, kurās ieejā ir viens durvis priekš daudziem cilvēkiem. Tādā gadījumā, kaimiņiem ir izdevīgāk samaksāt par tādas slēdzenes vai cilindra mehanisma remontu un palikt ar savām jau esošājām atslēgām, nevis pirkt jaunu slēdzenes vai cilindra mehanismu un vēl pasūtīt daudz jaunu atslēgu izgatavošanu.

Jebkādas sarežģītības durvju un seifu sistēmu avārijas atveršana

 
Kad durvju slēdzēņu, cilindru, rokturu darbības traucējumu dēļ vai atslēgu pazaudēšanas dēļ Jūs nevarat tikt iekšā savās mājās, mūsu specialists izbrauc pie Jums un atver durvis bez durvju bojājumiem. Pēc vienošanās, uz vietas tiek apskatītas, remontētas un nomainītas durvju slēdzenes, cilindri, naksts aizbīdņi un rokturi.

Svarīgi:

Ja Jūs pamanījāt, ka durvju slēdzenes sāka slikti strādāt, mēs iesakam jau iepriekš griesties pēc specialista profesionālās palīdzības, lai saņemtu konsultāciju, veikt profilaksi durvju slēdzeņu darbā – kas ļaus izvairīties no lielākām problēmām un liekas naudas tērēšanās nākotnē.

Mūsu pakalpojumi:

 • Automašīnas durvju atvēršana jebkuram automašīnas modelim
 • Dažādas sarežģītības durvju un slēdzeņu atvēršana
 • Automašīnas avārijas atvēršana jebkurā diennakts laikā
 • Automašīnas atslēgu izgatavošana

Mūsu klientiem automašīna nav vienkārši pārvietošanas līdzeklis, bet īsts draugs. Mūsu meistari to apzinās un tādēļ izpilda savu darbu godprātīgi un ar juveliera precizitāti. Ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc auto īpašnieki griežas pie mums: atslēgas pazaudēšana, slēdzenes bojājumi vai bloķēšana – tas viss nedot iespēju saimniekam, tikt iekšā, viņa mīļotajā automašīnā un tas sarūgtina. Ja jums ir šāda veida problēmas, piezvaniet mums! Mums ir nepieciešamā pieredze un iemaņas. Lielākā aktivitāte, kad ir nepieciešama palīdzība auto durvju slēdzeņu atvēršanā, ir ziema. Ar durvju bloķēšanu vai bojājumu, kas neļauj īpašniekam tik savā automašīnā, saskaras katrs otrais auto vadītājs. Turklāt, ja problēma ir akumulatorā, pašam atvērt durvis būs daudz sarežģītāk. Mēs piedāvājam uzticēt šo durvju atvēršanu profesionāļiem, cilvēkiem, kuru ātri un viegli, bez bojājumiem atvērs praktiski jebkuras durvis. Jebkurā gadījumā un dažādos apstākļos griezties pie speciālistiem būs labākais risinājums, tādēļ nevajag steigties un mēģināt pašam tikt galā ar šo problēmu. Laicīgi griežoties pēc palīdzības pie profesionāļiem, Jūs pasargāsiet sevi no papildus tēriņiem un ietaupīsiet laiku. Mums ir pieejams speciāls aprīkojums, nepieciešamie instrumenti, daudzu gadu pieredze un kvalitatīvs serviss. Šodien mūsu uzņēmumā strādā kvalificēti speciālisti, kuri ar juveliera precizitāti atvērs jebkura veida un markas automašīnas slēdzenes.

Mēs strādājam operatīvi un ātri – mūsu speciālisti būs pie jums 15 – 20 min. laikā, no izsaukuma brīža!
Mēs strādājam uzmanīgi – Jums  nav jāuztraucas, ka pēc durvju atvēršanas uz durvīm vai slēdzenes paliks skrambas vai uzlaušanas pēdas. Nav jāuztraucas, par to, ka būs jāpērk jaunas durvis vai slēdzene. Mēs visu saglabāsim ideālā stāvoklī (ja tas ir tehniski iespējams)! Neviens pat nepamanīs, ka ar Jūsu durvīm tika veikti remonta darbi.

X10 SERVISS speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kuras sastāvā ir augsti kvalificēti darbinieki, kuri spēj ātri un kvalitatīvi sniegt nepieciešamo palīdzību, kas ir saistīta ar Jūsu īpašuma apsardzi vai durvju atvēršanu. Griežoties pie mums, Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs izdarīsim visu iespējamo un augstākajā līmenī!

 • Profesionāla durvju atvēršana palīdzēs Jums atjaunot piekļuvi telpai, automašīnai un saglabāt nesabojātu ārējo izskatu un aizsardzības funkcijas Jūsu īpašumam;
 • Atkarībā no durvju vai slēdzenes konstrukcijas, mēs vienmēr pielietojam metodes, kuras saglabā un nebojā  ārējo izskatu.
 • Mūsu speciālisti atver durvis neskatoties no kāda materiāla tās ir izgatavotas – metāla, koka, plastikāta, tērauda vai kombinētās.
 • Mēs rūpējamies par saviem klientiem! Tāpēc Jums nav jāuztraucas,  ka pēc durvju vai slēdzenes atvēršanas uz tām paliks skrambas vai tās tiks salauztas. Nav jāuztraucas par to, ka ir jāpērk jauna slēdzene, seifs vai durvis.
 • Neviens nepamanīs, ka Jūsu durvis bija atvērtas, uzlauztas vai tām tika veikti remonta darbi.
 • Mēs palīdzēsim Jums atvērt māju, dzīvokli, ofisu, biroju, seifu,  automašīnu vai garāžu.
 • Mums nav svarīgi kur tika ražotas un izgatavotas durvis vai slēdzene. Mēs strādājam ar visa veida durvīm un slēdzenēm.
 • Mēs vienmēr rūpējamies par Jūsu īpašuma drošību. Tāpēc mēs piedāvājam Jums kvalitatīvu un profesionālu palīdzību, kā arī konsultāciju, kā labāk nodrošināt Jūsu durvju drošību.
 • Mēs pastāstīsim, kuru vai kādu slēdzeni labāk izvēlēties Jūsu vai Jūsu tuvinieku īpašumam.
 • Mēs piedāvājam jebkura veida pakalpojumus, sākot ar pašiem vieglākajiem ( cilindra maiņa, kodēšana) līdz sarežģītākajiem darbiem, kuri prasa individuālu pieeju . Savā darbā mēs izmantojam tikai jaunākās tehnoloģijas un metodes.

Uztici šo darbu profesionāļiem!

Mēs strādājam operatīvi un ātri – mūsu speciālisti būs pie jums 15 – 20 min. laikā, no izsaukuma brīža!

Mēs strādājam uzmanīgi – Jums  nav jāuztraucas, ka pēc durvju atvēršanas uz durvīm vai slēdzenes paliks skrambas vai uzlaušanas pēdas. Nav jāuztraucas, par to, ka būs jāpērk jaunas durvis vai slēdzene. Mēs visu saglabāsim ideālā stāvoklī (ja tas ir tehniski iespējams)! Neviens pat nepamanīs, ka Jūsu durvīm tika veikti remonta darbi.

Mēs zinām, kā Jums palīdzēt! Jums tikai jāpiezvana mums uz numuru 27255552!

Mēs strādājam visā Latvijas teritorijā.

Mēs strādājam ātri un operatīvi, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

Mēs lepojamies ar to, ka mūs par saviem  sadarbības partneriem un klientiem izvēlas gan privātpersonas, gan valsts iestādes, gan juridiskie uzņēmumi.

Atslēgu un durvju SOS serviss speciālisti ir profesionāļu komanda, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuri ātri un kvalitatīvi atvērs aizkritušas durvis Jūsu dzīvoklim vai mājai, Jūsu automobilim. Piedāvājam uzstādīt īpašuma apsardzes sistēmas, salabot durvis un slēdzenes. Sniegsim pakalpojumus visaugstākajā līmenī!DURVJU ATVĒRŠANA – SOS SERVISS

 • aizkritušu durvju atvēršana
 • durvju atmūķēšana
 • auto durvju atvēršana
 • durvju labošana, remonts, atjaunošana, ielikšana
 • slēdzeņu atvēršana
 • slēdzeņu uztādīšanaSlēdzenes, atslēgas maiņa

Dažos gadījumos vecās slēdzenes uzstādīšanas specifika un ieejas durvju konstrukcija diktē nepieciešamību izjaukt pilnība durvis, lai nomainītu slēdzeni, pat ja pret tādu pašu modeli. Pirmajām kārtām tas attiecas uz metāla durvīm ar bultu/cilindru sistēmu.
Mēs palīdzēsim padarīt jūsu durvis drošas, uzstādot vai nomainot durvju slēdzenes uz mūsdienīgiem modeļiem – slepeni, pasargāti no uzlaušanas.

Durvju atvēršana, Durvju remonts, Atslēgu serviss, SOS atslēgu serviss, Auto atvēršana, Autodurvju atvēršana, Seifu atvēršana, Seifu remonts, Slēdzeņu maiņa, Slēdzenes nomaiņa, Durvju slēdzenes nomaiņa, Nomainīt slēdzeni, Durvju slēdzeņu remonts, Metāla durvju slēdzenes nomaiņa, Durvju atmūķēšana, Nevar atslēgt durvis, Durvju atvēršana Rīga, Durvju atvēršana Jūrmala, Durvju atvēršana Salaspils, Durvju atvēršana Ķekava, Durvju atvēršana Ogre.
Videonovērošanas sistēma mobilajā telefonā un internetā, caur
telefonu, viedtālruni, nodrošina iespēju sekot līdz mājā, dzīvoklī,
ofisā, birojā vai citā objektā uzstādītajām novērošanas
kamerām izmantojot Internetu, mobilo telefonu, Reaģē, ja slēgtajā
zonā novietotās kameras fiksē mirkli, kad notiek kustība, signāls
tiek sūtīts īsziņā, sms pārsūta uz lietotāja norādītajiem
mobilā tālruņa numuriem, Vārtu atvēršana caur sms, zvanu, Perimetra apsardze,
Viedā videonovērošana, Atslēgu un Durvju SOS Serviss, Pievīlēšana,
Slēdzenes, diennakts, Durvju labošana, aizsargāšana, apšūšana,
apstrāde un siltināšana, atjaunošana, Metāla, koka, plastmasas, plastikāta,
Auto atvēršana, slēdzeņu nomainīšana, Slēdzeņu atvēršana,
Atveram, atslēdzam, atmūķējam dzīvokļu, ofisu, biroju, seifu durvis,
Automašīnu slēdzeņu atvēršana avārijas bojājuma gadījumos,
Akurāta un kvalitatīva atvēršana bez bojāšanas, Salauztu durvju
labošana un atjaunošana un ielikšana, Drošu slēdzeņu un drošu
atslēgu uzstādīšana, Mainām ātri un kvalitatīvi, Koda slēdzeņu uzstādīšana,
Durvju remonts pēc uzlaušanas un bojāšanas, aizsardzība ar metālu
no uzlaušanas 602. sērijas dzīvokļiem, Durvju apšūšana ar mākslīgo ādu,
tapsēšana un siltināšana ar mākslīgo ādu, Durvju remonts, montāža,
drošības sistēmu uzstādīšana, Domofoni, domofoni mājās, ofisos,
Elektroslēdzenes, Piekļūšanas kontroles sistēmas, Sarunu iekārtas,
Signalizācijas dzīvokļos, Videonovērošana, video novērošana,
Novērošanas kameras, Atslēgu serdeņi, slēdzeņu cilindri, Nomaiņa, izgatavošana,
durvju serdeņi, Zirnekļi, Koda atslēgas ieejas durvīm, Programmēšana,
uzstādīšana, Elektronisko koda atslēgu atkodēšana, pārkodēšana,
kodēšana, izgatavošana kāpņu telpām, maiņa, labošana, atjaunošana,
Automātiskie vārti un aizsargbarjeras, Pults un atslēgu pieraksts
pie aizsargbarjerām un vārtiem, Čipi, Atslēgu programmēšana
ar čipiem automobiļiem un motocikliem, Imobilaizeru programmēšana,
Oriģinālu automobiļu atslēgu izgatavošana, Remonts automobiļu
un motociklu atslēgām, Remonts atslēgām ar imobilaizeru, Pazaudēto
atslēgu atjaunošana, Slēdzeņu maiņa, slēdzeņu atmūķēšana,
slēdzeņu uzstādīšana, Automašīnu atvēršana, Atslēgas nomaiņa,
steidzama palīdzība, Diennakts SOS serviss, Atvēršana Rīgā,
Rīgas rajonā, Imantā, Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā,
Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Juglā, Bolderājā, Vecmīlgrāvī,
Mangaļsalā, Jūrmalā, Jelgavā, Olainē, Siguldā, Tukumā, Salaspilī,
Vangažos, Ķekavā, Ādažos, Ogrē, Ogres rajonā, Plastmasas,
koka, metāla, dzelzs durvju atvēršana, maiņa, palīgs durvju atvēršanā,
Auto durvju atvēršana Āgenskalns, Durvju atmūķēšana Āgenskalns,
Durvju atvēršana Āgenskalns, Durvju remonts Āgenskalns, Kā atvērt
durvis bez atslēgas Āgenskalns, Abloy, ABUS, AGB, AMIG, ASSA, AZBE,
BARINAGA, BODA, BSW, CAS, CEUR, Cilindri, CISA, CLASS, COMBI, DORMA,
ELBOR, ERA, EREVAN, ETA, GARDIAN, GERA, IBFM, ISEO, KALE, KOPF, LA FLORIDA,
MASTER KEY sistēma, MHA, MHA CEUR, MOTTURA, MUL-T-LOK, NEMEF, NOVAFERR,
ORION, OTLAV, STAVR, TESA, VIRO. Nevar atvērt auto durvis, master key system.
Metāla.

Atslēgu serviss Āgenskalns, Auto atvēršana Āgenskalns, Autodurvju atvēršana Āgenskalns, Durvju atmūķēšana Āgenskalns, Durvju atvēršana Jūrmala Āgenskalns

Durvju atvēršana, Durvju remonts, Atslēgu serviss, SOS atslēgu serviss, Auto atvēršana, Seifu atvēršana, Seifu remonts, Slēdzeņu maiņa, Durvju slēdzenes nomaiņa, Metāla durvju slēdzenes nomaiņa, Durvju atvēršana Rīga, Durvju atvēršana Jūrmala, Durvju atvēršana Salaspils, Durvju atvēršana Ķekava, Durvju atvēršana Ogre.
Atslēgu un Durvju SOS Serviss. SOS serviss, slēdzenes, diennakts,
durvju atvēršana, atslēgu atvēršana. Durvju labošana, aizsargāšana,
apšūšana, tapsēšana, apstrāde un siltināšana, atjaunošana,
remonts: Metāla, koka, plastmasas, plastikāta. Auto atvēršana,
slēdzeņu nomainīšana, atslēgu SOS serviss, seifu atvēršana,
Slēdzeņu atvēršana, seifu remonts. Atveram, atslēdzam, atmūķējam:
(metāla un koka) māju, dzīvokļu, ofisu, biroju, seifu durvis,
slēdzenes. Automašīnu slēdzeņu atvēršana avārijas bojājuma gadījumos.
Durvju un slēdzeņu akurāta un kvalitatīva atvēršana bez bojāšanas.
Salauztu durvju labošana un atjaunošana. Slēdzeņu un atslēgu
uzstādīšana un ielikšana, drošu slēdzeņu uzstādīšana. Drošu
slēdzeņu un drošu atslēgu uzstādīšana. Mainām ātri un kvalitatīvi.
Koda slēdzeņu uzstādīšana. Durvju remonts pēc uzlaušanas un bojāšanas,
aizsardzība ar metālu no uzlaušanas, 602. sērijas dzīvokļiem.
Durvju apšūšana ar mākslīgo ādu, tapsēšana un siltināšana ar mākslīgo ādu.
Durvju koda programmēšana. Remonts, montāža, uzstādīšana: drošības sistēmas,
drošības sistēmu uzstādīšana. Domofoni, domofonu uzstādīšana mājās,
ofisos. Elektroslēdzeņu uzstādīšana. Piekļūšanas kontroles
sistēmu uzstādīšana. Piekļūšanas sistēmu uzstādīšana.
Sarunu iekārtu uzstādīšana. Signalizāciju, drošības sistēmu
uzstādīšana mājās, dzīvokļos, ofisos. Videonovērošanas,
video novērošanas sistēmu uzstādīšana. Novērošanas kameru uzstādīšana.
Atslēgu serdeņi, slēdzeņu cilindri. Remonts, nomaiņa, (MASTER
KEY sistēma) izgatavošana. CISA, VIRO, CAS, TĒSA, KALE, ABUS,
ASSA, Abloy. KOPF – cilindri, durvju serdeņi. CEUR, BARINAGA, IBFM,
COMBI, NOVAFERR, NEMEF, BSW, OTLAV, LA FLORIDA, AMIG, MHA. Atslēgas,
Slēdzenes. MOTTURA, CISA, TESA, ASSA, GERA, ABUS, AGB, KALE, ETA,
BODA, DORMA, Abloy, EREVAN, CEUR. BARINAGA, IBFM, COMBI, NOVAFERR,
NEMEF, BSW, OTLAV, LA FLORIDA, AMIG, MHA CEUR, AZBE, ERA. Zirnekļi.
MOTTURA, CISA, TESA, ELBOR, CLASS, ORION, STAVR, MUL-T-LOK, GARDIAN.
Cilindri. TESA, ASSA, GERA, ABUS, AGB, KALE, ISEO, ABUS, MUL-T-LOK,
AZBE. Koda atslēgas ieejas durvīm. Programmēšana, uzstādīšana.
Elektronisko, koda atslēgu atkodēšana, pārkodēšana, kodēšana,
izgatavošana, (kāpņu telpām). Atslēgu maiņa, labošana, atjaunošana.
Slēdzeņu maiņa, labošana, atjaunošana. Automātiskie vārti un aizsargbarjeras.
Pults un atslēgu pieraksts pie aizsargbarjerām un vārtiem. Čipi.
Atslēgu programmēšana ar čipiem automobiļiem un motocikliem.
Imobilaizeru programmēšana. Atslēgu izgatavošana ar imobilaizeru.
Oriģinālu automobiļu atslēgu izgatavošana. Remonts automobiļu
un motociklu atslēgām, atslēgām ar imobilaizeru. Pazaudēto atslēgu atjaunošana.
Atslēgas, atslēgu maiņa. Slēdzeņu maiņa, slēdzeņu atmūķēšana,
slēdzeņu uzstādīšana. Automašīnu atvēršana. Atslēgas nomaiņa,
steidzama palīdzība! Diennakts SOS serviss. Atvēršana Rīgā,
Rīgas rajonā, Imantā, Zolitūdē, Ziepniekkalnā, Āgenskalnā,
Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Juglā, Bolderājā, Vecmīlgrāvī,
Mangaļsalā, Jūrmalā, Jelgavā, Olainē, Siguldā, Tukumā, Salaspilī,
Vangažos, Ķekavā, Ādažos, Ogrē, Ogres rajonā. Plastmasas,
koka, metāla durvju atvēršana, palīgs durvju atvēršanā. Maiņa,
durvju, atvēršana. Nevar atvērt auto durvis, kā nomainīt slēdzeni ja nav atslēga,
durvju atvēršana cena, Kā atvērt durvis bez atslēgas, slēdzeņu,
durvju, atslēgu, durvis, viedeonovērošana, viedonovērošanas sistēmas,
caur telefonu, telefonā, mobilajā, viedtālrunī, mASTER Key SYSTEM.
Dzelzs, metāla.

Durvju atvēršana Purvciems, Atslēgu serviss Purvciems, Auto atvēršana Purvciems, Durvju atvēršana Jūrmala Purvciems, Durvju atvēršana Ogre Purvciems

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Alfa, Šmerlis, Aloja, Alūksne, Ape, Aplokciems, Asari, Asari, Valteri, Atgāzene, Šosciems, Auce, Balasta dambis, Balvi, Basteja pasāža, Vecrīga, Bauska, Beberbeķi, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Brekši, Bukulti, Bulduri, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Cesvaine, Cēsis, Dagda, Daugavgrīva, Daugavpils, Dobele, Dreiliņi, Dubulti, Durbe, Dzintari, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Garkalnes Amatnieki Baltezers Berģi Bukulti Garkalne Garkalnes Langstiņi Makstenieki Priedkalne Priežlejas Ropažu Skuķīši Sunīši Suži Upesciems, Grobiņa, Grīziņkalns, Grīziņkalns, Ikšķile, Ilūkste, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jaunciems, Jaundubulti, Jaunjelgava, Jaunmīlgrāvis, Jaunķemeri, Jelgava, Jugla, Juglas centrs, Jugla, Juglas papīrfabrikas ciemats, Jēkabpils, Jūrmala, Kandava, Kapi, Kauguri, Kleisti, Klīversala, Klīversala, Koknese, Krasta masīvs, Krastaciems, Krāslava, Krēmeri, Kuldīga, Kundziņsala, Kārsava, Lejas podrags, Lielupe, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Lucavsala, Ludza, Lāčupe, Imanta, Līgatne, Madona, Majori, Makšķernieku ciemats, Mangaļsala, Maskavas forštate, Maxima-Deglava, Purvciems, Maxima-Saharova, Pļavnieki, Maxima-Slokas, Imanta, Maxima-Vienības, Ziepniekkalns, Mazsalaca, Melluži, Mežaparks, Mežciems, Minska, Purvciems, Mūkupurvs, Mūkusala, Nordeķi, Olaine, Olympia-Olimpija, Ķīpsala, Origo, Ozolciems, Petriņciems, Bieriņi, Ozolnieki, Papīrfabrikas ciemats, Piltene, Pleskodāle, Preiļi, Priedaine, Priekule, Pumpuri, Purvciems, Pārdaugava, Pāvilosta, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Ropažu Augšciems Bajāri Bajārkrogs Gaidas Jaunbagumi Kangari Kākciems Lielkangari Mucenieki Nāgelmuiža Podkājas Ropaži Ropažu Rotkaļi Silakrogs Tumšupe Ūlupji Vāverkrogs “Villasmuiža” Villasmuiža Zaķumuiža, Rēzekne, Rīga, Rīnūži, Rītabuļļi, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils Acone Bajāri Jaunsaurieši Ķeizarsils Mežezeri Pikalne Piķurgas Rūķi Salaspils Saulkalne Silabrieži Tēraudi Tilderi, Saldus, Sarkandaugava, Seda, Sigulda, Skrunda, Sloka, Smiltene, Spice, Staicele, Stende, Stockman-Stokman, Subate, Talsi, Teika, Tirgus, Torņakalns, Trīsciems, Tukums, Universālveikals, Galerija Centrs, Vecrīga, VEF, Vaivari, Valdemārpils, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera, Vecdaugava, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Vecāķi, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Vējzaķusala, Mazā Vējzaķusala, Zasulauks, Zaķusala, Ziemeļu rajons, Ziepniekkalns, Zilupe, Zolitūde, Zvēraudzetavas ciemats, Jugla, Āgenskalna priedes, Āgenskalns, Āgenskalns, Čiekurkalna tirgus, Čiekurkalns, Ķegums, Ķemeri, Ķengarags Krasta, Ķīpsala, Šampēteris, Šmerlis, Šķirotava