Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

00-24 Autoevakuators Rīgā

Uzziņu telefons +371 27255552 info@8887.lv

AUTOEVAKUATORS 24/7

00-24 Palīdzība uz Ceļa, Auto Evakuācija

Autoevakuators / Palīdzība uz ceļa Rīgā un Latvijas teritorijā 24/7 +371 27255552

AUTOEVAKUATORS 24/7! Vietai nav nozīmes. Evakuēsim no jebkuras vietas, visos laikapstākļos, par draudzīgām cenām. LICENCĒTS auto evakuācijas pakalpojumu sniedzējs, auto evakuācijas APDROŠINĀŠANA, komerciālo kravu pārvadātājs. Sadarbojoties ar mums, varat aizmirst par stresu, kurš rodas, kad lai tiktu uz evakuatora ir jābrauc pa laipām ar risku, ka auto var nokrist, bamperis netiks sabojāts vai norauts, auto apakša tiek skrāpēta un bojāta, tam uzsēžoties uz evakuatora lafetes. Ar mūsu lafeti, šādi brīnumi nebūs jāpiedzīvo, viss notiks droši, ātri un saudzīgi.

Dzinēja iedarbināšana

Vai akumulators ir tukšs? Aizsērējušas sveces? Uzlādēsim no sava akumulatora vai nomainīsim izlādējušos pret jaunu.

Riteņu maiņa

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

Degvielas piegāde

Bāka ir tukša, līdz degvielas uzpildes stacijai ir tālu? Steidzami atvedīsim jebkuras markas benzīnu vai dīzeļdegvielu no pārbaudītas degvielas uzpildes stacijas.

Slēdzeņu atvēršana

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

MĒS PALĪDZĒSIM

Dzinēja iedarbināšana

Vai akumulators ir tukšs? Aizsērējušas sveces? Uzlādēsim no sava akumulatora vai nomainīsim izlādējušos pret jaunu.

Riteņu maiņa

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

Degvielas piegāde

Bāka ir tukša, līdz degvielas uzpildes stacijai ir tālu? Steidzami atvedīsim jebkuras markas benzīnu vai dīzeļdegvielu no pārbaudītas degvielas uzpildes stacijas.

Evakuators / Vilkšana

Slēdzeņu atvēršana

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

Plašs pakalpojumu klāsts

Nav noslēpums, ka mūsdienās ne visi automašīnu īpašnieki saprot automašīnas. Tajā nav nekā apkaunojoša: specializācija kā progresa neatņemama sastāvdaļa nosaka katram nodarboties ar savu darbu, bet visu pārējo pirkt. Mūsu uzņēmums sniedz operatīvu tehnisko palīdzību autovadītājiem, kuriem radušās problēmas.

Tas ir plašs pakalpojumu klāsts – faktiski jebkura auto palīdzība uz ceļa:

 

Ja beigusies degviela (nav ar ko nokļūt līdz degvielas uzpildes stacijai);

Ja nevar iedarbināt automašīnu, nesaprotot iemeslu;

Ja ritenis ir caurdurts un līdzi nav piemērotas atslēgas (vai domkrata);

Ja automašīnas īpašnieks ir iedzēris, bet Jums ir jābrauc;

Ja automašīna iestrēgusi bedrē, vienalga kur;

Ja nejauši tiek aizvērtas durvis un atslēgas atstātas automašīnā;

Kāda veida palīdzība visbiežāk tiek pieprasīta uz ceļa?

Parasti šādiem gadījumiem masveidā ir raksturīga saikne ar reģiona un sezonas specifiku. Piemēram, vietās, kur katru ziemu ir liels sals, ir daudz tādu, kas vēlas iedarbināt automašīnu no sveša akumulatora. Īpaši tas attiecas uz tiem automašīnu īpašniekiem, kuriem nav savas siltās garāžas vai autostāvvietas: aukstumā visi akumulātori ātri iztukšojas.

Kāpēc labāk izsaukt automehāniķi, nekā saņemt palīdzību no garāmgājējiem

No vienas puses, atsaucība un savstarpēja palīdzība ir brīnišķīgi. No otras puses, diemžēl, autovadītājs, kurš apstājas palīdzēt, ne vienmēr ir pietiekami prasmīgs, lai palīdzētu, nevis kaitētu. Piemēram, jebkurš pieredzējis automehāniķis atcerēsies daudzus gadījumus, kad šādas “palīdzības” sekas bija jālabo servisā – remonts bija dārgāks un prasīja vairāk laika. Visbiežāk bojājumi ir raksturīgi. Teiksim, kaut kas noticis un auto jāvelk uz remontu. Šķiet – balso un pieķeries pirmajam, kas apstājas. Bet velkamās mašīnas svaram jābūt atbilstošam velkošā auto jaudai, nemaz nerunājot par troses stiprumu. Un, ja bremzes ir bojātas, jums ir jāvelk uz stingras uzkabes – bet kam tā ir vienmēr līdzi?

Autoevakuatora pakalpojumi var būt nepieciešami visdažādāko iemeslu dēļ – var gadīties, ka auto pēkšņi vairs nav iespējams iedarbināt, nav iespējams piedalīties satiksmē vai kaut kas ir noticis pēc braukšanas uzsākšanas, kā dēļ nedrīkst turpināt piedalīties satiksmē. Visbiežāk šādās situācijās tiek izsaukts draugs, bet tas nav labākais risinājums. Lai automašīnas defekts netiktu bojāts vēl vairāk, ir ieteicams izsaukt autoevakuatoru, kas ne tikai spēs nogādāt automašīnu to tālāk nebojājot, bet arī veiks pirmo novērtējumu turpat uz vietas., kas dažkārt var izrādīties mazāks nekā domāts. Visbiežāk autoevakuācija saistās ar lieliem izdevumiem, bet der atcerēties, ka tiek izsaukts profesionālis, kas nogādās automašīnu līdz autoservisam neradot tālākus bojājumus, tādējādi izdevumi var būt mazāki, kā arī transportlīdzeklis ir pieredzējušu cilvēku rokās.

Transportlīdzekļa apstāšanās iemesli

automašīnas akumulators ir izlādējies;

transportlīdzekļa riteņi ir bloķēti;

iestigšana vai iebraukšana grāvī;

laika apstākļu ietekme uz automašīnu;

ir gadījies sabojāt automašīnu avārijā…

Autoevakuācijas iespējas Latvijā ir dažādas, tāpēc ir svarīgi zināt tās, lai izvēlētos vispiemērotāko variantu.

Izvēloties autoevakuatoru, ir svarīgi izvērtēt ne tikai cenu, bet arī reputāciju, kā arī ir svarīga pašreizējā atrašanās vieta, lai palīdzība atbrauktu pēc iespējas ātrāk. Lai autoevakuators tiktu izvēlēts vislabākais iespējamais, ir nepieciešams zināt tā servisu un atrašanās vietu.

 

Maksa par pakalpojumu

Lūdzam precizēt cenu pirms pakalpojuma saņemšanas, jo katra situācija var būt atšķirīga! Pakalpojuma cenu var ietekmēt auto tehniskais stāvoklis, piemēram, vai ir bloķēti riteņi vai stūre, nolauzts ritenis, auto ieslīdējis grāvī vai kādi citi apstākļi, kas ietekmē veicamo darbu apjomu un sarežģītību.

Эвакуатор / Помощь на дороге в Риге и Латвии 24/7

Бригада скорой техпомощи вашему автомобилю в беде. Круглосуточно! Профессионально! У нас на службе десятки различных эвакуаторов, находящиеся во всех районах…… Подача эвакуатора в течении… минут

У нас на службе лучшие автомеханики со стажем от 2005 лет

Выезд бригады скорой техпомощи 24/7/365 Или Закажи обратный звонок.

Оказался один на один с проблемой на дороге — позвони и мы ее решим!

КОГДА МЫ ПОМОЖЕМ

Запуск двигателя

Сел аккумулятор? Засорились свечи? «Прикурим» от своего аккумулятора или заменим севший на новый.

Замена колеса

Прокололи колесо, попали в яму? За 30 минут заклеим прокол или порез, уберем грыжу. Выровняем диск. Восстановим баланс колеса.

Доставка топлива

Опустел бак, а до заправки далеко? Экстренно привезем бензин любой марки или солярку с проверенной АЗС.

Эвакуатор / Буксировка

Вскрытие замков

Заклинило замок, ключи остались в салоне? Мы за 10 минут вскроем двери, не повредив замок, не поцарапав краску. Исправим сигнализацию. Ваша сирена непрерывно кричит? Сигнализация заблокировала двери? Отключим и починим ее прямо на месте.


 

Какая помощь в пути востребована чаще всего

Обычно такие случаи в массовом порядке имеют характерную привязку к специфике региона и времени года. К примеру, в местах с крепкими морозами каждую зиму находится немало желающих «прикурить» – запустить автомобиль от чужого аккумулятора, кинув контакты на клеммы. Это особенно актуально для тех автовладельцев, кто не имеет своего теплого гаража или места на паркинге: на морозе любые аккумуляторы быстро садятся.

 
Чем вызов автослесаря лучше помощи от проезжихС одной стороны, отзывчивость и взаимопомощь – это замечательно. А с другой – к сожалению, далеко не всегда притормозивший водитель оказывается достаточно умелым, чтобы помочь, а не навредить. К примеру, любой опытный автослесарь вспомнит немало случаев, когда последствия такой «помощи» приходилось исправлять на СТО – ремонт обходился дороже и занимал больше времени. Так, местная знаменитость, ведущий автослесарь самого востребованного автоцентра Иванов Яков Васильевич рассказывает из личного опыта: «Чаще всего поломки характерные. Допустим, что-то случилось и надо отбуксировать машину в ремонт. Казалось бы – голосуй и цепляйся за первого, что остановится. Но вес машины на буксире должен быть адекватным мощности тягача, не говоря уже о прочности троса. А если тормоза неисправны, тянуть надо на жесткой сцепке – но кто с собой ее возит?»

Услуги эвакуатора могут потребоваться по разным причинам, например, когда автомобиль внезапно перестал заводиться, невозможно участвовать в дорожном движении или после вождения произошло что-то, что мешает вам продолжать участвовать в дорожном движении. Чаще всего в таких ситуациях звонят другу, но это не лучшее решение. Чтобы не повредить автомобиль в дальнейшем, рекомендуется вызвать эвакуатор, который не только сможет доставить автомобиль без дальнейших повреждений, но и на месте произведет первую оценку, которая иногда может быть меньше ожидаемой. . Эвакуация автомобиля часто обходится дорого, но имейте в виду, что для доставки автомобиля в гараж без дальнейшего повреждения будет вызван профессионал, поэтому расходы могут быть ниже, а транспортное средство может оказаться в руках опытных людей.

Причины остановки автомобиля

аккумулятор автомобиля разряжен;

колеса автомобиля заблокированы;

застрять или попасть в кювет;

влияние погоды на автомобиль;

пострадал в автокатастрофе…

Варианты эвакуации автомобилей в Латвии разные, поэтому важно их знать, чтобы выбрать наиболее подходящий вариант.

При выборе эвакуатора важно учитывать не только цену, но и репутацию, а также текущее местоположение, чтобы помощь прибыла максимально быстро. Чтобы выбрать лучший эвакуатор, необходимо знать его сервис и местонахождение.

 

Плата за обслуживание

Уточняйте цену до получения услуги, так как каждая ситуация может быть разной! На цену услуги может повлиять техническое состояние автомобиля, например, заблокированы ли колеса или руль, сломано ли колесо, автомобиль съехал в кювет или любые другие обстоятельства, влияющие на объем и сложность работы, которую предстоит выполнить.

Tow truck / Roadside assistance in Riga and Latvia 24/7

An ambulance team for your car. All day! Professional! We have dozens of different tow trucks in every place.

Tow truck delivery … within minutes

We have the best car mechanics with experience from year 2005.

Departure of the ambulance team 24/7/365. Or order a callback.

Be one-on-one with the problem on the road – call and we will solve everything!

WE WILL HELP

Starting the engine

Is the battery empty? Clogged candles? Let’s charge from our battery or replace the discharged one with a new one.

Wheel change

Punctured the wheel or hit a hole ? In 30 minutes we will seal the hole or cut , remove the hernia . Let’s level the disk . Let’s restore the wheel balance .

Fuel delivery

Is the tank empty until the gas station is far away? We will urgently bring any brand of gasoline or diesel fuel from an inspected gas station.

Tow truck / Towing

Opening the locks

Lock stuck, keys left in the cabin? Let’s open the door in 10 minutes without damaging the lock or scratching the paint. Let’s fix the alarm. Is your siren constantly screaming? S ignorance has locked the door? Let’s turn it off and fix it on the spot.

Wide range

It’s no secret that not all car owners today understand cars.  There is nothing shameful about it: specialization, as an integral part of progress, requires everyone to do their job and buy everything else.  Our company provides prompt technical assistance to drivers who have problems.

This is a wide range of services – virtually any roadside assistance:

If you run out of fuel (no way to get to the gas station);

If the car cannot be started without understanding the reason;

If the wheel is punctured and there is no suitable key (or jack);

If the car owner has drunk but you have to drive;

If the car is stuck in a pit, no matter where;

If the door is accidentally closed and the keys are left in the car;

What kind of help is most often requested on the road ?

Such cases are usually massively linked to regional and seasonal specificities. For example, in places where there is a lot of frost every winter, there are many who want to start the car from a foreign battery. This is especially true for car owners who do not have their own warm garage or parking lot: in the cold, all batteries drain quickly.

Why call a car mechanic rather than get help from passers-by

On the one hand, the responsiveness and mutual help is wonderful. On the other hand, unfortunately, a driver who stops to help is not always skilled enough to help, not hurt. For example, any experienced car mechanic will remember many cases when the consequences of such “help” had to be repaired by a service – repairs were more expensive and took more time. The most common lesions are typical. Let’s say something happened and the car needs to be repaired. It seems – vote and cling to the first one who stops. But the weight of the towed machine must be commensurate with the power of the towing vehicle, not to mention the strength of the rope. And if the brakes are damaged, you have to pull on a tight hitch – but who is it always with?

Towing services may be required for a variety of reasons, such as when the car is suddenly no longer able to start, it is not possible to participate in traffic, or something has happened after driving that prevents you from continuing to participate in traffic. Most often, a friend is called in such situations, but this is not the best solution. In order not to damage the car further, it is recommended to call a tow truck, which will not only be able to deliver the car without further damage, but will also make the first assessment on the spot, which can sometimes be smaller than expected. Car towing is often costly, but keep in mind that a professional will be called in to take the car to a garage without further damage, so the costs may be lower and the vehicle may be in the hands of experienced people.

Reasons for stopping the vehicle

the car battery is discharged;

the wheels of the vehicle are locked;

getting stuck or entering a ditch;

the effect of weather on the car;

has been damaged in a car accident…

Car evacuation options in Latvia are different, so it is important to know them in order to choose the most suitable option.

When choosing a tow truck, it is important to consider not only the price but also the reputation, as well as the current location so that help arrives as quickly as possible. In order to choose the best possible tow truck, it is necessary to know its service and location.

 

Service fee

Please specify the price before receiving the service, as each situation may be different! The price of the service may be affected by the technical condition of the car, for example, whether the wheels or steering wheel is locked, the wheel is broken, the car has slipped into a ditch or any other circumstances that affect the scope and complexity of the work to be performed.

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

“Berga bazārs”, “Centrs” – veikals, Vecrīga, “Dole” – veikals, Ķengarags, “Domina”, VEF, “Mols” – veikals, Maskavas forstate, “Mēbeļu nams” – veikals, Purvciems, “Tallina” – veikals, Jugla, “Teātra pasāža”, Vecrīga,Centrs, “Upīša pasāža”, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Alfa, Šmerlis, Aloja, Alūksne, Ape, Aplokciems, Asari, Asari, Valteri, Atgāzene, Šosciems, Auce, Balasta dambis, Balvi, Basteja pasāža, Vecrīga, Bauska, Beberbeķi, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Brekši, Bukulti, Bulduri, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Cesvaine, Cēsis, Dagda, Daugavgrīva, Dobele, Dreiliņi, Dubulti, Durbe, Dzintari, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Garkalnes Amatnieki Baltezers Berģi Bukulti Garkalne Garkalnes Langstiņi Makstenieki Priedkalne Priežlejas Ropažu Skuķīši Sunīši Suži Upesciems, Grobiņa, Grīziņkalns, Grīziņkalns, Ikšķile, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jaunciems, Jaundubulti, Jaunjelgava, Jaunmīlgrāvis, Jaunķemeri, Jelgava, Jugla, Juglas centrs, Jugla, Juglas papīrfabrikas ciemats, Jēkabpils, Jūrmala, Kandava, Kapi, Kauguri, Kleisti, Klīversala, Klīversala, Koknese, Krasta masīvs, Krastaciems, Krāslava, Krēmeri, Kuldīga, Kundziņsala, Kārsava, Lejas podrags, Lielupe, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Lucavsala, Ludza, Lāčupe, Imanta, Līgatne, Madona, Majori, Makšķernieku ciemats, Mangaļsala, Maskavas forštate, Maxima-Deglava, Purvciems, Maxima-Saharova, Pļavnieki, Maxima-Slokas, Imanta, Maxima-Vienības, Ziepniekkalns, Mazsalaca, Melluži, Mežaparks, Mežciems, Minska, Purvciems, Mūkupurvs, Mūkusala, Nordeķi, Olaine, Olympia-Olimpija, Ķīpsala, Origo, Ozolciems, Petriņciems, Bieriņi, Ozolnieki, Papīrfabrikas ciemats, Piltene, Pleskodāle, Preiļi, Priedaine, Priekule, Pumpuri, Purvciems, Pārdaugava, Pāvilosta, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Ropažu Augšciems Bajāri Bajārkrogs Gaidas Jaunbagumi Kangari Kākciems Lielkangari Mucenieki Nāgelmuiža Podkājas Ropaži Ropažu Rotkaļi Silakrogs Tumšupe Ūlupji Vāverkrogs “Villasmuiža” Villasmuiža Zaķumuiža, Rēzekne, Rīga, Rīnūži, Rītabuļļi, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils Acone Bajāri Jaunsaurieši Ķeizarsils Mežezeri Pikalne Piķurgas Rūķi Salaspils Saulkalne Silabrieži Tēraudi Tilderi, Saldus, Sarkandaugava, Sigulda, Skrunda, Sloka, Smiltene, Spice, Staicele, Stende, Stockman-Stokman, Teika, Tirgus, Torņakalns, Trīsciems, Tukums, Universālveikals, Galerija Centrs, Vecrīga, VEF, Vaivari, Valdemārpils, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera, Vecdaugava, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Vecāķi, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Vējzaķusala, Mazā Vējzaķusala, Zasulauks, Zaķusala, Ziemeļu rajons, Ziepniekkalns, Zilupe, Zolitūde, Zvēraudzetavas ciemats, Jugla, Āgenskalna priedes, Āgenskalns, Āgenskalns, Čiekurkalna tirgus, Čiekurkalns, Čiekurkalns, Ķegums, Ķemeri, Ķengarags Krasta, Ķīpsala, Šampēteris, Šmerlis, Šķirotava,