Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

00-24 8887.lv

00-24 , 24/7/365

 

 Rīga
 +371 27222666 – Uzziņas un taksometra izsaukšana
 8887 – Dispečeru dienests
 https://8887.lv/
 info@8887.lv

Pr 00:00 – 24:00
Ot 00:00 – 24:00
Tr 00:00 – 24:00
Ce 00:00 – 24:00
Pk 00:00 – 24:00
Se 00:00 – 24:00
Sv 00:00 – 24:00

Diennakts taksometra pakalpojumi Rīga un apkārtnē. Piedāvājam pasažieru pārvadājumus kvalitatīvos un jaunos auto. Pieredzējuši šoferi ar komfortu nogādās Jūs galamērķī precīzi paredzētajā laikā! Zvani!

 • Attālums – 1.19 EUR/km
 • Laiks – 0.24 EUR/min
 • Iekāpšana – 2.99 EUR
 • Nestandarta bagāža – 3 EUR

Taksometru pakalpojumi Rīgā, Jūrmala –
Ērta taksometra izsaukšana:
– zvani 8887 lai izsauktu taksometru uz vēlamo adresi.

(Klientu atbalsts – rakstiet epastu uz info@8887.lv)

VIP AUTO NOMA

Transporta pakalpojumus ar šoferi dažādu pasākumu rīkošanai

+371 27255552

Mūsu modernais autoparks ļauj mums sniegt jebkurus biznesa un privāto klientu auto nomas pakalpojumus. Mūsu zvanu centrs un klientu apkalpošanas dienests ir pieejams 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Mēs parūpēsimies, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas neatkarīgi no tā, kur jūs pasūtīsiet transportu.

KONFERENCE
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
OFICIĀLIE APMEKLĒJUMI 
SPORTA PASĀKUMI
FILMU TRANSPORTĒŠANA
KĀZAS
SVĒTKU PASĀKUMI
KONCERTI

Mūsu autoparks Mēs piedāvājam profesionālus biznesa un premium klases auto nomas pakalpojumus

Premium klases auto noma

nformācija šajā tīmekļa vietnē (modeļi, cenas, nosacījumi u. c.) ir tikai norādes, un tā var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu visus nomas noteikumus un nosacījumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Šofera pakalpojumi: priekšrocības.

Grezna automašīna jūsu svinībām vai kāzām.

Neapgrūtiniet sevi ar liekam raizēm jūsu īpašajā dienā. Gluži pretēji, apvelciet sevi ar komfortu. Kas gan var būt jaukāks par personīgu šoferi ar elegantu, šiku automašīnu uz dzimšanas dienu, saviesīgu pasākumu vai kāzām!

Nepārspējams komforts

Prestižie automobiļi ar ērtiem sēdekļiem nodrošina patīkamu, relaksējošu, drošu un baudpilnu braucienu. Prestižu un luksusa automobiļu noma ir kas vairāk nekā tikai nokļūšana no vienas vietas uz citu. Tas nozīmē, ka jūsu ceļojums būs īpašs no sākuma līdz beigām. Mēs piemeklēsim prestižu auto, lai tas perfekti atbilstu jūsu tēlam un pasākumam.

Kvalificēti autovadītāji

Neatkarīgi no tā, vai rīkojat svinīgu ballīti banketu zālē, rezervējat galdiņu restorānā vai plānojat ballēties naktsklubā, jums būs nepieciešams kompetents autovadītājs. Viņš nodrošinās jūsu punktualitāti, saplānos maršrutu, nodrošinās visas nepieciešamās pieturas ceļā un būs gatavs pēkšņām izmaiņām ceļā.

Atstājiet iespaidu

Prestižs automobilis ir daļa no jūsu tēla. Šofera un augstākās klases automašīnas noma sev vai savam klientam ir lielisks žests, kas nodrošinās jūsu profesionālo tēlu. Jūsu biznesa partneri novērtēs jūsu izrādīto uzmanību un komfortu. Mēs sagaidīsim jūs vai jūsu klientus lidostā, nogādāsim viņu bagāžu, nodrošināsim komfortu ceļojuma laikā, mūsu nevainojami tīrajās automašīnās ir wifi, ūdens, tālruņa lādētāji un citas patīkamas nianses.

Auto noma kāzām

Mīlestībā un biznesā pirmais iespaids ir vissvarīgākais! Runājot par romantiku, luksusa automašīnas noma ar vai bez vadītāja jūsu kāzu dienā ir vienkārši neizbēgama!

Plānojot kāzas, darāmo darbu saraksts ir milzīgs. Neatkarīgi no tā, vai visu plānojat pats vai ar profesionāļu palīdzību, bezgalīgi organizatoriski sīkumi var novērst jūsu uzmanību no pasākuma baudīšanas.

Pareiza eleganta automašīna ir neatņemama jūsu kāzu tēla sastāvdaļa, tāpat kā jūsu šiks uzvalks un jūsu līgavas žilbinošā kleita. Kāzas un medusmēneša auto paliks jūsu atmiņā, profesionālās fotogrāfijās un video uz visiem laikiem!

Neaizmirstiet, ka tā ir jūsu diena – jums ir jāpriecājas! Ja vēlaties atbrīvoties no transportēšanās raizēm, jums būs nepieciešams pieredzējis šoferis, kurš zina, kā vadīt luksusa automašīnu. Tikai iedomājieties! Uz svinībām jūs ieradīsieties nevainojamā melnā automašīnā, kuru mēs īpaši jums izrotāsim un kuru vadīs tikpat elegants šoferis.

X10 parūpēsies par visu – mēs kopā ar floristu un dizaineri izrotāsim automašīnu, sagaidīsim jūs īstajā laikā, īstajā vietā, autovadītājs jūs gaidīs tik ilgi, cik būs nepieciešams, un apstāsies skaistās vietās, lai uzņemtu foto un video.
Transporta noma kāzām rada daudz praktisku priekšrocību, tostarp jūs varat nodrošināt savu viesu drošību un komfortu, kā arī pārliecināties, ka visi ieradīsies laicīgi. Jums nebūs jāuztraucas par to, ka kādam no ģimenes locekļiem būs jāved viesi uz svinību vietu vai jāmēģina izsaukt parasts taksometrs, kas varētu nebūt piemērots šim notikumam.

Turklāt braukt ar luksusa automašīnu ir prieks, tāpēc, ja jums patīk braukt pašam vai vēlaties aizbēgt kopā ar līgavu, X10 piedāvā arī automašīnu nomu bez šofera.

Ikdienas transfēri, biznesa, atpūtas un VIP auto pakalpojumi: tas ir vienkārši!

Ikdienas transfēra pakalpojumi

Kā vienkārši un viegli ir atrisināt darbinieku ikdienas pārvadājumu uz darbu un no darba? Ja meklējat ērtu alternatīvu vietējiem taksometru pakalpojumiem, tad premium klases auto noma ar šoferi ir īstais risinājums. Tas ir drošāk, ērtāk un komfortablāk nekā taksometrs. Premium klases auto nomas parks piedāvā jaunus, respektablu automašīnu modeļus ar vai bez vadītāja, kas paredzēti braucieniem no lidostas un uz lidostu, no darba un tikšanās, kā arī pa visu pilsētu. Šādas automašīnas vadītājs ir ļoti pieredzējis, īpaši apmācīts darbam ar klientiem, elegants un pieklājīgs.

X10 autoparks sastāv no biznesa klases automašīnām un reprezentatīviem miniveniem. Turklāt cenu politika ir pietiekami elastīga, lai piedāvātu klientiem efektīvus un izdevīgus transporta risinājumus ar diennakts klientu atbalstu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir nepieciešams nodrošināt transportu saviem kolēģiem vai darbiniekiem ilgākā laika posmā. Vien ļaujiet profesionāļiem pielāgoties jūsu biznesa grafikam un ieprieciniet savus kolēģus, darbiniekus vai partnerus ar ekskluzīvu un precīzu apkalpošanu.

Transports biznesa aviācijas vajadzībām

X10 profesionālā pieredze un plašais pakalpojumu klāsts ļauj sniegt arī transporta pakalpojumus biznesa aviācijai. Pēc ilga lidojuma nav nekā patīkamāka par iekāpšanu ērtā transportlīdzeklī tieši no jūsu lidmašīnas un ērtu galamērķa sasniegšanu. Biznesa aviācijas pilotu, darbinieku un pasažieru satikšana un transportēšana.X10 klientu apkalpošanas dienests nodrošinās tieši jums pielāgotus luksusa vai biznesa klases transportēšanas risinājumus.

Attālums nav šķērslis

Daudziem klientiem, tostarp uzņēmējiem un VIP viesiem, ir jāveic lieli attālumi, taču viņi nejūtas ērti pie stūres garos braucienos. Tāpēc privātais tālsatiksmes transports ir tik populārs.
Lai brauktu lielus attālumus, nepieciešama pieredze, izturība un spēja braukt sarežģītos laika apstākļos. Lielākajai daļai cilvēku nav šādas pieredzes. Pieredzējuši un profesionāli apmācīti autovadītāji ir visdrošākie autovadītāji uz ceļa. Profesionāls autovadītājs droši aizvedīs jūs līdz galamērķim, kamēr jūs atbildēsiet uz biznesa zvaniem vai atpūtīsieties grēznas auto salonā.

Anatomiski veidoti ādas sēdekļi ļaus jums atpūsties un pagulēt, pieredzējis un laipns šoferis nodrošinās jūs ar visu nepieciešamo (lietussargi, ūdens, salvetes, lādētāji), padarot jūsu garo ceļojumu ērtu un neapgrūtinošu. Jūs varat doties jebkur – Rīga-Maskava, Rīga-Monako, tikai pasakiet!

Daudziem biznesa ceļotājiem ir neērti ceļot ar sabiedrisko gaisa transportu. Laikus nokļūt lidostā un iziet drošības pārbaudes var būt ļoti nogurdinoši. Tas nav labākais veids, kā sākt atvaļinājumu vai darījumu braucienu. Pēc ierašanās jums var būt nepieciešams arī iznomāt automašīnu vai izsaukt taksometru, lai nokļūtu vēlamajā vietā, toties mūsu šoferis aizvedīs jūs no jums ērtākās vietas tieši uz jūsu galamērķi.

VIP un diplomātiskie transfēri

X10 organizē satikšanu un transportēšanu no lidostas vai jebkur citur, pēc jūsu vēlmēm. VIP transfēru gadījumā dažkārt ir nepieciešama lidostas iestāžu un pat vietējās policijas vai diplomātiskā dienesta piekrišana, lai nodrošinātu personas drošu eskortu – mēs parūpēsimies par visiem nepieciešamajiem pasākumiem un atļaujām.

Nodrošināsim, lai jūsu transportlīdzekļi būtu labā stāvoklī un pienācīgi uzturēti. Tomēr neparedzētu apstākļu gadījumā tiks iesaistīts avārijas auto parks. Aizvietojāmā transportlīdzekļa tipa prasības nosaka tikai un vienīgi klients.

X10 profesionāli apmācītie autovadītāji ir kompetenti, draudzīgi un laipni. Tie ir cilvēki, kas atbild par klientu apkalpošanu un detalizēti pārzina drošības un konfidencialitātes prasījumus. Vajadzības gadījumā VIP šoferiem ir sniegta īpaša protokola apmācība atkarībā jebkura līmeņa slavenību, diplomātu vajadzībām.

Šis visaptverošais risinājums, kas uzreiz artrisinās visas jūsu rūpes par biznesa transferiem!

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Pilna servisa auto nomas priekšrocības.

Auto nomas pakalpojumi kļūst arvien populārāki vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, īrēta automašīna nodrošina ērtāku pārvietošanos pa pilsētu, dažādu nelielu kravu pārvadāšanu (piemēram, ja īrējat mikroautobusu), kā arī ir lieliski piemērota dažādiem ģimenes vai biznesa braucieniem, un gadījumos kad jūsu automašīna nav pieejama.

Automašīnas noma ļauj jums izvairīties no problēmām, kas saistītas ar automašīnas apkopi. Nav nepieciešams remonts un apkope. Izvēloties uzticamu un profesionālu auto nomas uzņēmumu, klients saņem tīru un drošu automašīnu, kas pilnībā atbilst patērētāju kritērijiem, pat COVID 19 pandēmijas laikā.

Iespēja izvēlēties luksusa vai prestižu automašīnu daudziem autovadītājiem ir liela priekšrocība. Auto nomas uzņēmumi bieži piedāvā dažādu marku un klašu automašīnas, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko transportlīdzekli. Praktisks automobilis ir vispiemērotākais ģimenes brīvdienām vai lietišķai tikšanās reizei, savukārt reprezentabls automobilis ir vispiemērotākais īpašam pasākumam vai filmēšanai.

Pateicoties interneta tehnoloģijām, auto noma tagad ir īpaši vienkārša un pieejama gandrīz ikvienam. Pieredzējuši auto nomas uzņēmumi piedāvā diennakts klientu atbalstu. Jūs varat rezervēt automašīnu savā viedtālrunī vai datorā, izvēloties vēlamo transportlīdzekli no elektroniskā kataloga, norādot jums piemērotus datumus un auto saņemšanas vietu, un to visu droši, droši un ātri.

Automašīnas noma bez stresa. Ar ko sākt?

Auto noma COVID-19 laikā.

Sazinieties ar mums 

00-24 Palīdzība uz Ceļa, Auto Evakuācija

Autoevakuators / Palīdzība uz ceļa Rīgā un Latvijas teritorijā 24/7 +371 27255552

 

AUTOEVAKUATORS 24/7! Vietai nav nozīmes. Evakuēsim no jebkuras vietas, visos laikapstākļos, par draudzīgām cenām. LICENCĒTS auto evakuācijas pakalpojumu sniedzējs, auto evakuācijas APDROŠINĀŠANA, komerciālo kravu pārvadātājs. Sadarbojoties ar mums, varat aizmirst par stresu, kurš rodas, kad lai tiktu uz evakuatora ir jābrauc pa laipām ar risku, ka auto var nokrist, bamperis netiks sabojāts vai norauts, auto apakša tiek skrāpēta un bojāta, tam uzsēžoties uz evakuatora lafetes. Ar mūsu lafeti, šādi brīnumi nebūs jāpiedzīvo, viss notiks droši, ātri un saudzīgi.

Dzinēja iedarbināšana

Vai akumulators ir tukšs? Aizsērējušas sveces? Uzlādēsim no sava akumulatora vai nomainīsim izlādējušos pret jaunu.

Riteņu maiņa

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

Degvielas piegāde

Bāka ir tukša, līdz degvielas uzpildes stacijai ir tālu? Steidzami atvedīsim jebkuras markas benzīnu vai dīzeļdegvielu no pārbaudītas degvielas uzpildes stacijas.

Slēdzeņu atvēršana

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

MĒS PALĪDZĒSIM

Dzinēja iedarbināšana

Vai akumulators ir tukšs? Aizsērējušas sveces? Uzlādēsim no sava akumulatora vai nomainīsim izlādējušos pret jaunu.

Riteņu maiņa

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

Degvielas piegāde

Bāka ir tukša, līdz degvielas uzpildes stacijai ir tālu? Steidzami atvedīsim jebkuras markas benzīnu vai dīzeļdegvielu no pārbaudītas degvielas uzpildes stacijas.

Slēdzeņu atvēršana

Caurdūrāt riteni vai trāpijāt bedrē? 30 minūšu laikā aizlīmēsim caurumu vai griezumu, izņemsim trūci. Izlīdzināsim disku. Atjaunosim riteņa bilanci.

 

 

Medicinas transports Rīga, Latvija 00-24

Guļošu un sēdošu pacientu pārvadāšana notiek sanitārajā transportā ar palīgu

+371 27255552

Specializētais medicīnas transports pacientu pārvadāšanai
 

Nepieciešama palīdzība cilvēku transportēšanā?
ZVANI MUMS 24/7
Sniedz ērtu, drošu specializēta transporta pakalpojumus cilvēkiem ar īpašam vajadzībām Rīgā, Pierīgā, visā Latvijas teritorijā.
 
Strādājam diennakts režīmā, 24 stundas diennaktī.

Pacientu transportēšana

Guļošu un sēdošu pacientu pārvadāšana notiek sanitārajā transportā ar palīgu

Droši, uzticami un komfortabli

Sanitārais transports ir aprīkots ar visu nepieciešamo pacienta komfortam un drošībai

Transportēšana tālākiem braucieniem

Pasažieru pārvadāšana iespējama kā Rīga, tā arī Latvijā, un, nepieciešamības gadījumā, arī visā Eiropā

Transportēšanas cenas

Sēdoša pacienta transportēšana €45. Guļoša pacienta transportēšana €40 – €60. Gaidīšana 10€/stundā. Transportēšana ārpus Rīgas robežām 0,75€/km (turp un atpakaļ).

Specializētais medicīniskais transports

Ja es atrodos ārpus Latvijas

Pieteikt pakalpojumu radiniekam Latvijā

 

Medicinas taxi

Bieži ir sastopamas situācijas, kad nepieciešams transportēt slimu cilvēku, taču vieglajā automobilī to izdarīt nav iespējams vai šāda transportēšana ir neērta. Tieši šādos gadījumos mūsu darbinieki un mūsu specializētais transports invalīdu pārvadāšanai ir gatavs nākt Jums palīgā!

Transportēšana pēc insulta

Transports no/uz slimnīcas nodaļas, rehabilitācijas centra vai mājām. Uznesīsim ar nestuvēm līdz gultai.

Pacientu pārvadājumi Rīgā un ārpus tās

Ar specializētu transportu pārvadājam gulošus (sēdošus) pacientus Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu robežās.

 

Pacientu pārvadāšana

Slimnieku medicīniskā transportēšana. Gulošo pacientu pārvadāšana. Nestaigājošo pacientu pārvadāšana. Pacientu nogādāšana uz procedūrām. Slimnieku transportēšana no pilsētas uz pilsētu. Taksometrs cilvēkiem invalīdu ratiņos. Transports gulošiem pacientiem. Transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Transports cilvēkiem invalīdu ratiņos

Transports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pacientu transportēšana no slimnīcas. Taksometrs cilvēkiem invalīdu ratiņos
 

Transports gulošiem slimniekiem

Transports invalīdiem Slimnieku transportēšana uz stacionāru Gulošu slimnieku transportēšana Slimnieka nogādāšana onkoloģijas centrā. Pacientu transportēšana no klīnikas

Sanitārais transports pacientiem

Slimnieku pārvadāšana uz Eiropu vai no Eiropas Spectransports pacientu transportēšanai Gulošu pacientu pārvadājumi uz/no Baltkrievijas Slimnieka transportēšana no Latvijas uz Krieviju Transports cilvēkiem ar ierobežotām iespējām

Stacionārs Gaiļezers – slimnieku transportēšana pēc izrakstīšanās

Specializēta transporta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pakalpojumi Mēs pārvadājam pacientus ar kustību traucējumiem pēc principa “no gultas uz gultu”. Tas nozīmē pacientu transportēšanu no palātas (dzīvokļa) uz automobili un no automobiļa uz dzīvokli (palātu).

Transportēšana uz MR, USG

Specializēts transports cilvēkiem ar kustību traucējumiem Pārvadājumi uz MR, USG, staru terapi Slimnieku transportēšana uz rentgenu Paralizētu pacientu pārvadājumi
 

Stacionārs Biķernieki- pacientu pārvadājumi notiek katru dienu

Sēdošus invalīdus ratiņos pārvadā sēžot ratiņkrēslā, kas tiek nofiksēti ar drošības stiprinājumiem. Braucot ratiņkrēls ir nofiksēts tā, ka tas nekustas. Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar navigatoriem, lai ātri izveidotu visērtāko un ātrāko maršrutu.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca

Katru dienu veicam pārvadājumus uz nodaļām un transportēšanu mājās pēc izrakstīšanas no visām nodaļām.
 

Mēs transportējam gulošus (sēdošus) pacientus uz poliklīnikām, slimnīcām, kurorta ārstniecības centriem un rehabilitācijas centriem, kā arī pārējām medicīnas iestādēm, kur galamērķis ir plānveida hospitalizācija, nozīmēto procedūru un diagnostisko izmeklējumu veikšana, vai sezonālā atpūta rehabilitācijas veselības centrā. Mēs uzņemamies visas rūpes par pacienta pārvadāšanu un pārnēsāšanu visos transportēšanas posmos. Mūsu sanitāri strādā pēc metodes “no gultas līdz gultai”. Nogādāšanas veids (ar liftu vai manuāli pa stāviem) tiek izvēlēts atkarībā no apstākļiem un no pacienta stāvokļa. Mēs transportējam gulošus (sēdošus) pacientus uz lidostu, uz dzelzceļa staciju un atpakaļ. Gulošu un sēdošu pacientu pārvadāšana tiek veikta ar specializētu transportu. Pakalpojumā var ietilpt ( gan šādā, gan apgrieztā secībā ): – sagaidīšana dzelzceļa stacijā ( ja nepieciešams tieši pie vagona ); – iekāpšana transportlīdzeklī; – transportēšana; – piegāde līdz gultai, dzīvoklim vai uzņemšanas nodaļai. Mēs transportējam gulošus ( sēdošus ) pacientus un personas ar invaliditāti un kustību traucējumiem, uz svinīgiem pasākumiem, tirdzniecības iestādēm, tirgu, banku un citām iestādēm. MEDICĪNISKĀ PALĪDZĪBA TRANSPORTĒŠANAS LAIKĀ SLIMNIEKAM NETIEK SNIEGTA.

Piedāvājam specializētā transporta pakalpojumus personām ar īpašām vajadzībām, kustību traucējumiem, kā arī gulošiem pacientiem Rīgā, Latvijā un ārpus tās robežām

Specializētais transports – mikroautobusi ir aprīkoti ar liftiem/pacēlājiem vai uzbrauktuvēm, ir speciālas drošības jostas ratiņkrēslu un sēdošu klientu nostiprināšanai un pielāgoti stiprinājumi nestuvēm gulošu pacientu transportēšanai.

 • Sociālā aprūpe
 • Medicīniskā palīdzība: rehabilitācija
 • Apmācība: dažādi
 • Medicīnas ārstu komisijas
 • Biedrības, nodibinājumi

00-24 Kurjeru pakalpojumi Biznesam un Privātpersonām 24/7 +371 27255552

Kvaltatīvi sniedzam express kurjeru pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonos gan fiziskām, gan juridiskām personām, kā arī ir uzticams loģistikas partneris interneta veikaliem kā arī citiem uzņēmumiem, kam ir nepieciešama piegāde tanī paša dienā.

Dokumenti, pakas, korespondence, pirkumi, ziedi, pārtika, dāvanas un kravu piegāde līdz 1,5 t – visbiežākie sūtījumi mūsu uzņēmumā.

Savukārt mēs neierobežojam piedāvāto klāstu kurjeru pakalpojumu nozarē tikai ar esošo, mēs varam atvest Jums preces no veikalā, noorganizēt dāvanu piegādi noteiktā laikā, nopirkt našķus un piegādāt Jūsu mīļotai. Esam atvērti visa veida biznesam kā arī palīdzam privātpersonām saņemt to, ko vēlās.

Ar mums ir prieks sadarboties ātri reaģējam, ļoti precīzi izpildām darbu.

00-24 Kravas Taksometrs Biznesam un Privātpersonām 24/7 +371 27255552

PIEDĀVĀJAM:

 • Dažādu izmēru kravas taksometrus;
 • Kravu iekraušanu un izkraušanu;
 • Ātrus pārvadājumus visā Rīgā;
 • Izdevīgas cenas;
 • Klienta vēlmēm pielāgotu pakalpojumu klāstu;
 • Bezmaksas konsultācijas.

  Mēs sniedzam ātrus un finansiāli izdevīgus kravas taksometra pakalpojumus visā Rīgā, piedāvājot mūsu klientiem daudzveidīgus kravu pārvadājumus, pielāgojoties viņu vēlmēm, prasībām un vēlamajam pakalpojumu saņemšanas laikam. Kravas taksometru servisu Rīgā piedāvājam gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kā arī varam piedāvāt ilgstošu sadarbību uz izdevīgiem nosacījumiem.

100% DROŠS SERVISS

Uzticot kravu pārvadājumus mums, varēsiet nesatraukties par pārvadājamo lietu drošību – veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai Jūsu mantām nerastos tehniski vai vizuāli defekti.

 

PIEMĒROTS TRANSPORTS JUMS

Mums ir autoparks ar dažādu izmēru kravas taksometriem, tāpēc spējam Jums piedāvāt transportu gan nelieliem, gan lieliem un smagiem kravu pārvadājumiem.

 

VIENMĒR LAIKĀ

Esam ļoti punktuāli un cienām klienta laiku, tāpēc vienmēr objektā ierodamies ātri un noteiktajā laikā, kā arī nodrošinām pakalpojumu sniegšanu tieši Jums ērtākajā laikā.

 

LABĀKĀ CENA

Mēs spējam nodrošināt ne tikai maksimāli kvalitatīvu un ātru darbu izpildi, bet arī labāko cenu, lai Jūs saņemtu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti pieejamu cenu.

00-24 AUTOBUSU NOMA

CALL BUSS +37126228737

Šobrīd mūsu autoparks piedāvā trīs veidu autobusu nomu (skat.zemāk)

  paaugstinātas ērtības

  19 vietu standarta

  16 vietu standarta

Piedāvājam paaugstinātas ērtības 19-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma, dažādām biznesa, ballīšu un sporta pasākumu vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar izgaismotu salonu, ērtiem izbīdāmiem un atlokāmiem tūristu tipa sēdekļiem ar nolokāmu un paceļamu rokas balstu. Katrai sēdvietai pieejama atsevišķa gaisa kondicionēšanas un gaismas kontrole, atlokāms galdiņš un audio skaļrunis. Autobusā darbojas kondicionieris ar filtrētu gaisu, skaņas sistēma ar iepēju pieslēgt flash un bluetooth, kā arī WiFi  ar 4G atbalstu. Autobusa aizmugurē ierīkots liels bagāžas nodalījums. Iespējama bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām.

Piedāvājam komfortablu 19-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma un dažādām biznesa vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, stereo sistēmu CD/FM, navigāciju, automātiskajām durvīm, vajadzības gadījumā iespējama arī bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Atšķirībā no citiem nomas autobusiem, šim modelim ir iespēja izvietot klienta tekstu tekstu uz ārējā elektroniskā ziņojumu ekrāna. Autobusa aizmugurē ierīkots liels bagāžas nodalījums. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām. Nomājot vairākus autobusus un ilgtermiņa sadarbības partneriem sniedzam atlaides.

Piedāvājam komfortablu 16-vietīgu Mercedes Benz Sprinter autobusu nomu gan starptautiskiem, gan vietējiem pasažieru pārvadājumiem: ekskursiju, tūrisma un dažādām biznesa vajadzībām. Autonoma tiek sniegta kopā ar šofera pakalpojumiem. Autobusi aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, stereo sistēmu CD/FM, navigāciju, vajadzības gadījumā iespējama arī bērnu sēdeklīšu uzstādīšana. Pakalpojumā ietilpst viesu sagaidīšana lidostā. Sadarbojamies gan ar juridiskām, gan privātpersonām. Nomājot vairākus autobusus un ilgtermiņa sadarbības partneriem sniedzam atlaides.

Kontakti
info@8887.lv

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Alfa, Šmerlis, Aloja, Alūksne, Ape, Aplokciems, Asari, Valteri, Atgāzene, Šosciems, Auce, Balasta dambis, Balvi, Basteja pasāža, Vecrīga, Bauska, Beberbeķi, Berģi, Berģuciems, Juglas parks, Berģuciems, Juglas parks, Bišumuiža, Katlakalns, Bolderāja, Brasa, Bukulti, Bulduri, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Cesvaine, Cēsis, Dagda, Daugavgrīva, Daugavpils, Dobele, Dreiliņi, Dubulti, Durbe, Dzintari, Dzirciems, Dārzciems, Dārziņi, Garkalnes Amatnieki Baltezers Berģi Bukulti Garkalne Garkalnes Langstiņi Makstenieki Priedkalne Priežlejas Ropažu Skuķīši Sunīši Suži Upesciems, Grobiņa, Grīziņkalns, Grīziņkalns, Ikšķile, Ilūkste, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jaunciems, Jaundubulti, Jaunjelgava, Jaunmīlgrāvis, Jaunķemeri, Jelgava, Jugla, Juglas centrs, Jugla, Juglas papīrfabrikas ciemats, Jēkabpils, Jūrmala, Kandava, Kapi, Kauguri, Kleisti, Klīversala, Klīversala, Koknese, Krasta masīvs, Krastaciems, Krāslava, Krēmeri, Kuldīga, Kundziņsala, Kārsava, Lejas podrags, Lielupe, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Lucavsala, Ludza, Lāčupe, Imanta, Līgatne, Madona, Majori, Makšķernieku ciemats, Mangaļsala, Maxima-Deglava, Purvciems, Maxima-Saharova, Pļavnieki, Maxima-Slokas, Imanta, Maxima-Vienības, Ziepniekkalns, Mazsalaca, Melluži, Mežaparks, Mežciems, Minska, Purvciems, Mūkupurvs, Mūkusala, Nordeķi, Olaine, Olympia-Olimpija, Ķīpsala, Origo, Ozolciems, Petriņciems, Bieriņi, Ozolnieki, Papīrfabrikas ciemats, Piltene, Pleskodāle, Preiļi, Priedaine, Priekule, Pumpuri, Purvciems, Pārdaugava, Pāvilosta, Pētersala, Andrejsala, Pļavnieki, Ropažu Augšciems Bajāri Bajārkrogs Gaidas Jaunbagumi Kangari Kākciems Lielkangari Mucenieki Nāgelmuiža Podkājas Ropaži Ropažu Rotkaļi Silakrogs Tumšupe Ūlupji Vāverkrogs “Villasmuiža” Villasmuiža Zaķumuiža, Rēzekne, Rīga, Rīnūži, Rītabuļļi, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils Acone Bajāri Jaunsaurieši Ķeizarsils Mežezeri Pikalne Piķurgas Rūķi Salaspils Saulkalne Silabrieži Tēraudi Tilderi, Saldus, Sarkandaugava, Sigulda, Skrunda, Sloka, Smiltene, Spice, Staicele, Stende, Stockman-Stokman, Subate, Teika, Tirgus, Torņakalns, Trīsciems, Tukums, Universālveikals, Galerija Centrs, Vecrīga, VEF, Vaivari, Valdemārpils, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera, Vecdaugava, Vecmīlgrāvis, Ziemeļblāzma, Vecrīga, Vecāķi, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Vējzaķusala, Mazā Vējzaķusala, Zasulauks, Zaķusala, Ziemeļu rajons, Ziepniekkalns, Zilupe, Zolitūde, Zvēraudzetavas ciemats, Jugla, Āgenskalna priedes, Āgenskalns, Āgenskalns, Čiekurkalna tirgus, Čiekurkalns, Čiekurkalns, Ķegums, Ķemeri, Ķengarags Krasta, Ķīpsala, Šampēteris, Šmerlis, Šķirotava